Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

• Začetnik teme DusanMadic
  • Datum pokretanja
cyberdarosavac

cyberdarosavac

Član
Citam vec neki mesec sve teme vezane za internet tv i tek sada ne znam nista :smile:,kako mogu da gledam kcn,sbb kanale to vidim da neki naveliko gledaju.Ne zelim gotovu listu vec jednostavno objasnjenje principa i programa sa kojima se to radi da sam to napravim jer iako mi je 60 godina zelim da i to naucim.Verujem da je to negde napisano ali verujte mi toliko ste toga postavili da sam se pogubio.Hvala unapred.

cyberdarosavac

cyberdarosavac

Član
Uspeo sam u kodiju da otvorim exyu kanale ali mi slika seva (vertikalne raznobojne linije preko slike,a slika i ton idu normalno).Ima li koga voljnog da pomogne pocetniku u "zrelijim godinama"

BUGILIJU

BUGILIJU

Urednik
Uspeo sam u kodiju da otvorim exyu kanale ali mi slika seva (vertikalne raznobojne linije preko slike,a slika i ton idu normalno).Ima li koga voljnog da pomogne pocetniku u "zrelijim godinama"
otvorite settings (expert mode)>player settings>video...pa tamo pod processing...menjajte render metod(verovatno sad stoji kao auto detect)...stavite software pa probajte jel se nesto promenilo na bolje....
uglavnom čakanje u tim opcijama...zavisi na cemu je instaliran taj kodi :D

cyberdarosavac

cyberdarosavac

Član
Hvala na odgovoru,probao,nije uspelo

Inace na amd 2x1,7 Ghz,win7-64.Sve sam mu video opcije isprobao,ponovo ga instalirao i nista inace normalno mi rade isti ti kanali u VLC simpleTV i drugim plejerima .

Uspeo,instalirao sam najnoviju verziju i promenio render metod i uspelo je nije mi samo jasno sto na onom nije radilo.Hvala vam puno na pomoci.

Poslednja izmena od urednika:
kljuki29

kljuki29

Koristim vec dugo SF EPG i super mi je. Primjetio sam da u Art listama takodjer postoji EPG pa bih ga probao koristiti u Kodi sa gore pomenutom listom. Jedini problem je u tome sto ne znam tocan naziv njihovog epg servera.:(
Ako neko slucajno zna, molio bih za informaciju ovdje ili na PP.
Unapred hvala

I art iptv vjerovatno koristi sf epg jer pretezno svi koriste jer je najbolji nema sta ,a ti mozes preuzet epg i otvoris ga u notepad++ ako to moze ,a ako ne moze kao sf epg to ti ja nebih znao ,pozz sve najbolje
Koristim vec dugo SF EPG i super mi je. Primjetio sam da u Art listama takodjer postoji EPG pa bih ga probao koristiti u Kodi sa gore pomenutom listom. Jedini problem je u tome sto ne znam tocan naziv njihovog epg servera.:(
Ako neko slucajno zna, molio bih za informaciju ovdje ili na PP.
Unapred hvala