Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

• Začetnik teme DusanMadic
  • Datum pokretanja
R

Replicant

ovo je DVB-T2 u pitanju je zemaljski prijem kanala...sto se tice zakljucani kanala to mozes samo karticom od operatera...zaboravi na besplatno gledanje
aha znaci mislis da se ne mogu dekodirati iako ih hvata ,iako mislim da je digitalni signal, a mozda i ove zemaljske hvata , posto nije zemaljkska antena vec obicna?

seyo71

seyo71

Član
digitalni je signal ali zemaljski a ne satelitski...o kojim se kanalima radi...ako su hrvatski vjerovatno se radi o evo tv

BUGILIJU

BUGILIJU

Urednik
Pozdrav svima, javljam se u vezi problema sa kodiranim kanalima, naime imam digitalni resiver ove marke:
falcom-t1400plus-127-1.jpg
,,
falcom-t1400plus-127-3.jpg
. povezan na antenu "riblja kost" on hvata 31 kanala, sto mi je sasvim dovoljno, ali imam problem jer je 26 kanala kodirano a ostalih 5 samo mogu gledati. Tako da ima li neko resenje neko kako da dekodiram kanale, postoji li nacin i kodovi mozda. Dakle rec je o digitalnom signalu i programima. Hvala unapred i sretni praznici :D
Potrebna je mesečna pretplata i odgovarajući risiver sa čitačem kartica
Kod:
https://www.avmarket.rs/amiko-impulse-t2-c-zemaljski-i-kablovski-risiver.html
za otključavanje kanala.... risiver bar ovakav neki
Kod:
http://amikostb.com/?q=product&id=250

darkon

darkon

Urednik
kako doci do C-line preko OPENWEBIFa....resiver VU+solo
Seyo nije bitan koji je resiver vec image koji taj resiver ima. Nisu svi neznalice da neznaju zastititi svoj resiver.
Nemacka, Svedska, tazi c-linije tamo kod "nasih" :).
Ovde imas C-liniju, zapravo dve :).
84.217.215.111

Edit:
Ovo se moze pronaci na internet i nije tajna, kako, sto i sve sto treba:
/file?file=../../../../../../../../../../../../../var/etc/CCcam.cfg
/file?file=../../../../../../../../../../../../../bouqueteditor/tmp/bouquets_backup.tar
/file?file=../../../../../../../../../../../../../var/keys/newcamd.list
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/tuxbox/config/oscam.server
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/enigma2/userbouquet.favourites.tv
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/tuxbox/config/oscam.server
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/enigma2/bouquets.tv
Sve ostalo je vase :).

Poslednja izmena: