Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Da li si ovo provjerio kod sebe pa postavio jer radi ili?
Kad vidis da se spominje husham znaj da je to lopovcina i velika neznalica. Njegova prica je da prodaje mu.. za bubrege. Nekada je ljudima koji su pomagali i pravili besplatne addonove krao strimove iz addona i stavljao u svoj addon a onda molio za donaciju. A vidim da je napravio posao od svega toga. Pun sajt reklama.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Kad vidis da se spominje husham znaj da je to lopovcina i velika neznalica. Njegova prica je da prodaje mu.. za bubrege. Nekada je ljudima koji su pomagali i pravili besplatne addonove krao strimove iz addona i stavljao u svoj addon a onda molio za donaciju.

Čuo sam nešto o tome mada nebitno to, zanima me ova slika:

dd901c89b6.jpg


Hajd network caching (mada ni to ne pomaže 100%) al' što disk caching? Zašto baš 9999? Zašto nije 10 sekundi? Zašto uopšte 10 sekundi tj. 9.9? Zašto nije 60000? I ono najbitnije, zašto priča gluposti? :D

btw. Skontao sam zašto 9999. Otvorio je taj dio i pritisnuo 9999 da vidi koji je maksimum, pošto ne zna da je max 60000 i vidio je da 99999 ne ide ostavio je 9999, stručnjak.
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Čuo sam nešto o tome mada nebitno to, zanima me ova slika:

dd901c89b6.jpg


Hajd network caching (mada ni to ne pomaže 100%) al' što disk caching? Zašto baš 9999? Zašto nije 10 sekundi? Zašto uopšte 10 sekundi tj. 9.9? Zašto nije 60000? I ono najbitnije, zašto priča gluposti? :D

btw. Skontao sam zašto 9999. Otvorio je taj dio i pritisnuo 9999 da vidi koji je maksimum, pošto ne zna da je max 60000 i vidio je da 99999 ne ide ostavio je 9999, stručnjak.
Njegova prica prolazi samo kod pocetnika i onih koji se uopste ne razumeju u to. Neko je negde jednom rekao da su .ts strimovi najvece smece koje je internet ikada video, i ja se drzim toga :D
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Njegova prica prolazi samo kod pocetnika i onih koji se uopste ne razumeju u to. Neko je negde jednom rekao da su .ts strimovi najvece smece koje je internet ikada video, i ja se drzim toga :D

Ja sam to davno rekao kad je ovo tek počelo i stojim iza toga. Lista koju nisi platio tj. koja nije tvoja i neće ti dobro radit a ni dugo. Ako lista postoji znači da je neko gleda i ti si većinom broj dva osim kad broj jedan spava. :D Ne znam zašto se naglasi kad se traži lista "Ima li neko listu da radi duže?" Kao da neko zna koliko će da radi. :D Mada možda misle da radi duže od 8 sekundi, 9.99? :D

Znam da se većina neće složit i da će reći imam ja MAC liste i žgf liste koje rade dugo, sretno s njima, da rade vječno.

Čisto da se sad ogradim od svih, ne šaljem više liste!
 
Natrag
Top