Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.652
Nije to od sad al je staro novo ............ samo... ima tu jos svasta nesta ne na toj adresi .............. ja samo stavljam na USB :) i polako kad imam vremena isprobavam svasta nesta ;) paaaaaaaaaaaaa cek da prebrojim od danas .... 58 Lista nasao razlicite IP a u 90% lista nasi kanali od Sporta pa na dalje naravno i SKY DE ;) ko laze nek Je G***na .......................

GALAKSY Folder sa listama gore nabrojanim

Bild 36.png

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
@luc+luc Ako si vec racunao na klijentelu vani i s ponudom kanala i cijenom, mogao si neku pristojniju cijenu staviti i za lokalce, mislim da bi bilo zainteresovanih, ipak mi smo vecinom na birou :D

Dobra je plata na birou šta se žališ ti? :D

Ja da sam na njegovom mjestu ubacio bi kaubojske il' ti ga one što boki zove sportski i te bi ostavio free for all, ljudi bi dok su u transu kliknuli na pretplatu. :D Ubacio bi čat na stranicu čisto da Kim može da šalje bunga i oh.la.la :D

btw. svaka čast onom momku što je napisao za panel_api.php, napokon neko ko koristi mozak, takvih ljudi nam treba. Nekad smo riješavali probleme a sad ih pravimo.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
162
kome je potreban jedan jednostavan iptv scanner licne izrade nek se javi na pp,
edit ..neda mi se svima na pp objasnjavat , xtream.bat su liste tipa /get.php?username=@&password=$&type=m3u a fulliptv.bat su /playlist?type=m3u&deviceUser=@&devicePass=$ ,combo sam sam radio tako da nije sigurno hocete uvjek nesto pronaci tako da ih mozete sami editovat po svom izboru a u sledecoj verziji cu ubacit i crunch koji ce radit malo slozenije passworde .
Drug mozel se dobiti ovaj skener
 
Natrag
Top