Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.458
Testiran forkplayer pogotovo na liste koje nema sanse da otvori bilo koji plejer na PC.
Ista lista i isti kanal.
VLC:
MMjSXJ4.jpg


Isto je i na ostalim plejerima koje imam.
ForkPlayer na TV:
VDZTqT2.jpg


Mada mi nije problem download, cini se da kanali koji su zahtevniji nikako da se skockaju i slika je stalno pikselizovana?
To nije slucaj kod ForkPlayera ide bez imalo stekanja. Ko ima LG Smart mogu da dam instrukcije kako pokrenutu fork preko usb, postupak za svaki tip TV-a je razlicit.

Tu si Milion na 100 u pravu.............. Istina

20160220_225154.jpg

Imas gajbu piva i veceru od mene............

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
20.02.2016
Poruka
1
Pozdrav!

Nov sam u cijelom svijetu android boxa, kodi-a, iptv simple clienta, pa ce vjerojatno moja pitanja bit glupava, neznam ni dal sam u pravoj temi, pa imajte razumijevanja :)

Znaci, imam problema sa ucitavanjem ove liste. Naisao sam na ovaj tutorijal, a ono sto sam upisivao me dovelo do ovog foruma:


Jel to i dalje aktualno ili ja radim nesto krivo?
Napravio sam sve ko i tom videu, al se nist ne desava. Da li je umjesto korisnickog imena i lozinke potrebno upisat nesto drugo?!

Upisao sam hrpetine lista i do sad mi je radila samo jedna (woo hoo) koja ima cca 470 kanala, slika je odlicna no izbor programa i nije Bog za sto.

Neznam dal je bitno, al koristim kinesku jeftinjaru, mxq.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
Pozdrav!

Nov sam u cijelom svijetu android boxa, kodi-a, iptv simple clienta, pa ce vjerojatno moja pitanja bit glupava, neznam ni dal sam u pravoj temi, pa imajte razumijevanja :)

Znaci, imam problema sa ucitavanjem ove liste. Naisao sam na ovaj tutorijal, a ono sto sam upisivao me dovelo do ovog foruma:


Jel to i dalje aktualno ili ja radim nesto krivo?
Napravio sam sve ko i tom videu, al se nist ne desava. Da li je umjesto korisnickog imena i lozinke potrebno upisat nesto drugo?!

Upisao sam hrpetine lista i do sad mi je radila samo jedna (woo hoo) koja ima cca 470 kanala, slika je odlicna no izbor programa i nije Bog za sto.

Neznam dal je bitno, al koristim kinesku jeftinjaru, mxq.
Dobro dośao na forum :mig: Nije tako jednostavno kao što izgleda,a opet i nije tako komplikovano :D Najbolje da se za pocetak družiš sa ovim delom foruma http://serbianforum.org/forums/media-centri.392/ (odnosno :) prelistaj malo teme u tom delu) .
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
176
Auuuuu malo sam isao do mog provajdera pa vidoh .... sta bi se desilo da uzmem Internet 400 Mbit/s‎ :roll: sunce drago .......... dal je vrijedno razmisljati o toj ponudi ?????

Pogledajte prilog 89493

Pozdrav
Je l' to moguce, mozes snadbijevati manji dio grada s tolikim protokom hahah...ja se omisljam isto sa 5 na 10Mbt/s ima neki popust na taj paket 30dana :D
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
341
Sota reci mi jer si probao sa drimbox linkova da vidis kako ide ? na fork pleeru izbaci samo kanale od neki dobar i probaj i mi reci kako idu kod tebe i molim slikovito :) Pozz burazeru
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Nema vise Docu Box-a na (onim adresama) Exe Net-u, kao ni Arena 1080p na Radijusu ! ;)
 
Natrag
Top