Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Heheheh prepucavamo se i salimo se a izgleda ne shvatamo kolika smo mi "boranija" u ovim stvarima. Ima ljudi koji ovde samo svrate ponekad a koji su daleeeko ispred nas u svemu ovome. Pa oni kad bi objavili samo deo onoga sto imaju mi ne bi imali sem DB sta da gledamo. Dobar deo restrimera ne bi imao sta da ponudi u listi. I sad kao ko je veca faca?? Onaj sto objavi slike u albumu da i ostali vide sta moze da se nadje (ili da se pohvali :) ) ili onaj ko objavi javno udp status? Eto taj ASK status je aktivan da ja znam oko godinu dana. Nije ga bilo tesko naci( standardan port+ ne treba proxy). I koga si zeznuo sto si ga objavio? Samo one ljude koji se jos uvek uce svemu ovome. Kad promene nacin strimovanja, blokiraju dobar deo IP adresa sta ce onda biti? Mrak za vecinu ljudi. Pogasili ste dobar deo strimova koje je svako sa malo umeca i vremena mogao naci.
Sad kad procitam sta sam napisao jedini razlog koji mi pada na pamet zasto se sve ovo radi je da nekome biznis treba dodatni boost. Ako nije to onda ste stvarno sitne duse. Mogli ste se pokazati na mnogo bolji nacin i da sve ovo dodje do ljudi kojima treba kroz tutorijale i savete.
P.S. Da komsija @bind ne pomisli da sam promasio temu nije ovo kukanje zbog Ask (koji malo ko i gleda) ili vec cega, vec samo mislim da ima mnogo onih koji ce sad da zavise od restrimerskih listi a nama je lako da gasimo jedan po jedan server da bi pokazali ciji je veci.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.547
Jeli taj sto ti salje slike salje ih step by step da bi ih ti na premotavanje odgledao ceo film ili utakmicu u full hd:)
Ja tebe nista ne kuzim ??? ti si jednostavno .... sta da ti kazem kad ni sam neznas o cem pises i sta pises ... a da se tebi pravdam nije mi u karakteru ... kad budes imao to sto ja imam i kad stavis javno to sto ja imam kucamo .....:roll:

Pozdrav
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
anim_clap.gif

bambi-logo.png
 
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Ja tebe nista ne kuzim ??? ti si jednostavno .... sta da ti kazem kad ni sam neznas o cem pises i sta pises ... a da se tebi pravdam nije mi u karakteru ... kad budes imao to sto ja imam i kad stavis javno to sto ja imam kucamo .....:roll:

Pozdrav
Ma kuzis ti dobro znam ja ko ti daje liste sitna si ti riba za njega
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.547
Ma kuzis ti dobro znam ja ko ti daje liste sitna si ti riba za njega
Ako mislis @silverplatinum zahebo si se ... jeste da sam dobar sa njim to ne poricem a ti i dalje misli sta zelis tvoje pravo ... sitna riba ce i jeste pokazao od kad nema silvera da imam sve i sta sad ??? ustvari nista ja neznam sve sam dobio od tebe

Pozdrav
 
Natrag
Top