Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
ne moj te slovence da objavljujete tacnije ti de se nalaze 720hd onaj drugi slobodno onako puca svakih par dana
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.585
Pa sto stavljas slike postavi strimove pa budi i ti jednom Faca a ne svadjalica.
Nisam ja svadjalica .... nego ne idu mi u glavu hvalisavci ... a u sustini to nisu samo sipaju iz supljeg u prazno ..... a sta se krije iza te price ??? nista bas nista

Bild 8.png

ja sam ti napisao objavljuj javno ka sve imas ... kad se hvalis.... kad prijetis da ce objavis javno.... kad god dodjes na SF ti prijetis da ce da objavis javno pa samo javno pa opet javno kao da se neko tebe boji??? pa ajde da te vidim objavljuj javno sve JA cekam...

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.01.2016
Poruka
114
Zdravo forumasi,
Svaka cast tim strucnjaka radi vrhunski svoj posao
mene zanima bosanski paket kanala BHT1,TV TK,FTV,HAYAT da li ima neka skripta ili stabilni streamovi za gledanje?
Lijep pozdrav
 
Učlanjen(a)
27.11.2015
Poruka
48
Ja moram priznati da nikada nisam uspeo doci do cinestar u Hd i HBO tonski na srpskom jeziku.Onoliko koliko bobanku zna tu smo negde svi.Pravi majstor mora se priznati Sota, a verujem i Boki i ekipa,mozda sam nekoga preskocio.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.585
Ja moram priznati da nikada nisam uspeo doci do cinestar u Hd i HBO tonski na srpskom jeziku.Onoliko koliko bobanku zna tu smo negde svi.Pravi majstor mora se priznati Sota, a verujem i Boki i ekipa,mozda sam nekoga preskocio.

Ili mozda da se slika Cinestar Premiere 1 i 2 u UHD ????? sta se dira ???

Pozdrav
 
Natrag
Top