Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Ljudi ima li ko da mi posalje exyu listu, ove sto sam imao posle Nove sve crkle :(

Unapred zahvalan, Mg0
 
Učlanjen(a)
28.12.2013
Poruka
68
Pozdrav!kojim programom gledati filmove preko torenta bez da ih se skida?
Koristim roxplayer koji je super ali problem je šta kad ubaciš titlove ne čita latinicu c,č,đ itd.
Dali postoji još koji program da je besplatan a da radi dobro.
Ace player sam isprobo ne radi mi jer izgleda da mu treba brža brzina interneta.
Ako netko zna koji bolji program neka javi HVALA!
 
Učlanjen(a)
27.11.2015
Poruka
48
Pozdrav!kojim programom gledati filmove preko torenta bez da ih se skida?
Koristim roxplayer koji je super ali problem je šta kad ubaciš titlove ne čita latinicu c,č,đ itd.
Dali postoji još koji program da je besplatan a da radi dobro.
Ace player sam isprobo ne radi mi jer izgleda da mu treba brža brzina interneta.
Ako netko zna koji bolji program neka javi HVALA!


Kada gledas film preko torenta on ga svakako skida.Kako ti nebi filmovi zauzeli puno mesta na hard disku moraces da ispraznis ili izbrises cache.To se nalazi pod C:/ _acestream_cache_.Pre toga moras nevidljive foldere da stavis u vidljive kako bi pronasao taj _acestream_cache_ folder.
A latinicni prevod mozes sa Textcrawlerom da prepravis za par sekundi.
Moraces malo da se namucis oko toga.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Pozdrav!kojim programom gledati filmove preko torenta bez da ih se skida?
Koristim roxplayer koji je super ali problem je šta kad ubaciš titlove ne čita latinicu c,č,đ itd.
Dali postoji još koji program da je besplatan a da radi dobro.
Ace player sam isprobo ne radi mi jer izgleda da mu treba brža brzina interneta.
Ako netko zna koji bolji program neka javi HVALA!
nisi verovatno dobro sredio Ace player, moras imati u extenzijama FIREFOXA (iskljucivo)Ext i skriptu za Ace Magic Player, i moras imati torrent sa dosta seeda, do 10 mbps je odlican speed, za full HD mora 15-20mb/s(i dobri resursi PC-a)
 
Učlanjen(a)
16.12.2015
Poruka
476
Nis pročitao sve postvoe u vezi Serbbianforu playera. Aj da ti pojasnim. Instalirao si program sa prve strane ali time nisi završio posao. Prekjuče se pojavio dodatak koji moraš da raspakuješ u C:/Program files/IP-TV Player folder i da zameniš datoteke koje tamo već postoje.Evo ti stranice:

http://serbianforum.org/threads/sf-iptv-plejer.659297/page-8

Video sam,ali za mene je to zabranjeno
"**Skriven sadržaj: Da vidite skriveni sadržaj vaš broj postova mora biti 100 ili veći.**"
ali ti mi peter mozes dati?????oder!!!
Ako saberem broj postova i pohvala,zar to nije dovoljno
 
Natrag
Top