Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.720
Jel netko koristi nStreamLmod? ima neka verzija ne eng, ruski ne kuzim.. htio bi si sloziti epg...
Pa ti meni rece nedavno u Album temi da instaliram nStreamLmod ??? Da dodam opcenito sa tim NstreamLmod javljaju se problemi testirano od meni poznatih ljudi ... zato pamet u glavu a sto se mene tice ja sam preko Develop instalirao nesta drugo ForkPlayer sa odgovarajucom IP adresom mada.... bilo ko od vas da to isto uradi ako imate na vas Tv garanciju u ovakvim slucajevima nema vise garancije znaci na svoju tj. vasu odgovornost radite to u slucaju da se bilo sta desi sa vasim Tv-om

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
95
ForkPlayer radi na principu NstreamLmod samo je malo drugacije oblikovan i ima razlicite funkcije sto se tice liste kanala i playera. Evo ovde mozete isprobati na PC_u najbolje radi verzija za Sony. Koristite klavijaturu za manipulaciju.
http://smart.obovse.ru/?do=fork
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
Pa ja ga koristim i radi taj program bez ikakvih problema.. imam Samsung c650 model iz 2010.. jedino tako i gledam liste..mislim da zbog toga se ne krši garancija, nije se ništa modificirao tv, nije korišten samygo, samo se instalira preko develop accounta..
kakvi su im se problemi javljali?

sve liste ucitavam sa usba, samo mi je problem jer je aplikacija na ruskom. i nisam se zezao sa epg-om nikad.. vidim da postoji neki epg koji se prima sa nekog ruskog sajta tv.yandex.ru (samo ruski kanali i ruske verzije kanala), pa pitam da li se netko time bavio i to modificirao..

kakav je taj fork player?

ForkPlayer radi na principu NstreamLmod samo je malo drugacije oblikovan i ima razlicite funkcije sto se tice liste kanala i playera. Evo ovde mozete isprobati na PC_u najbolje radi verzija za Sony. Koristite klavijaturu za manipulaciju.
http://smart.obovse.ru/?do=fork

Jeli se moze srediti EPG?
Opet ruski? :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
269
Jel netko koristi nStreamLmod? ima neka verzija ne eng, ruski ne kuzim.. htio bi si sloziti epg...

jel uopce postoji neki widget za Samsung na eng?
Pozdrav! ja koristim nStraemlmod preko IP ulango tv Da moguce je promeniti jezik meni je na engleskom kad otvoris app u donjem desnom uglu predzadnja komanda podesavanja(zadnja je izlaz) otvorice ti se na desnoj strani ekrana razne opcije strelicom litstaj nadole potrazi jezik i promeni. NAPOMENA ako ti je nStreamLmod "light" nece moci posto je tada vecina opcija blokirana !
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
Pozdrav! ja koristim nStraemlmod preko IP ulango tv Da moguce je promeniti jezik meni je na engleskom kad otvoris app u donjem desnom uglu predzadnja komanda podesavanja(zadnja je izlaz) otvorice ti se na desnoj strani ekrana razne opcije strelicom litstaj nadole potrazi jezik i promeni. NAPOMENA ako ti je nStreamLmod "light" nece moci posto je tada vecina opcija blokirana !

imam light verziju i uspio sam.. hvala...

jos da mogu nekako ubaciti odličan epg od sf-a.. ;)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
Од понедељка, 8. јуна, специјализовани целодневни програм културе и уметности РТС Дигитал промениће назив и визуелни идентитет у РТС 3.Valjda ce vratiti i RTS HD:)
 
Natrag
Top