Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Kod mene u SM u KDS Kopernikus se vratio RTS HD....msm da ga preuzimaju preko Total-a ili Telekomovog IPTV-a
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
BRAVO MAJSTORE !!!!!!!!!!!!!
2ly4nps.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.589
article-2156540-1383E3FF000005DC-289_308x185.jpeg

NOVAK ĐOKOVIĆ izborio je finale ovogodišnjeg Roland Garrosa. Prvi tenisač svijeta porazio je Andyja Murrayja sa 6:3, 6:3, 5:7, 5:7, 6:1. U finalu ga čeka Stanislas Wawrinka koji je s 3:1 u setovima pobijedio Joa-Wilfrieda Tsongu.
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Pozdrav drugari,nedelju dana nisam imao net,crko mi bio ruter,pa su ga zamenili juce.I sad mi internet lepo radi,12 mb...ali uzmem ubacim neku listu u vlc,ali mi ona stalno prekida,i onako ocitava itd...liste koje koristim su kvalitetne,a jednu od njih placam,tako da ne moze da bude do njih...dal neko zna sta treba da se podesi u vlc da radi lepo,ili u nekom drugom plejeru,nije bitno...ajd,ko zna neka pise. :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.589
Pozdrav drugari,nedelju dana nisam imao net,crko mi bio ruter,pa su ga zamenili juce.I sad mi internet lepo radi,12 mb...ali uzmem ubacim neku listu u vlc,ali mi ona stalno prekida,i onako ocitava itd...liste koje koristim su kvalitetne,a jednu od njih placam,tako da ne moze da bude do njih...dal neko zna sta treba da se podesi u vlc da radi lepo,ili u nekom drugom plejeru,nije bitno...ajd,ko zna neka pise. :)
Jel si pravio Speedtest ??? da se uvjeris da stvarno imas tih 12Mbit/s a ako placas listu na divlje to ti je da kazem normalno ... jedino ako placas uredno nekom provajderu kod kojeg si ti pretplatnik tako nesta nebi trebalo da se desi

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
35
Pozdrav. Dali neko može, da mi odgovori, dali na donjem linku ide televizijski stream uživo i ako je tako, o kojoj se televiziji radi ili to neko strimuje vlastiti program. Prije je na ovom streamu bio Grand TV a sad je neka DTV ili OTV.

Hvala na odgovoru

Kod:
http://globcast.eu:8050
 
Natrag
Top