Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
@Pejko11
dali si pingao?Možeš ti imat brzinu 100 ako ti je ping veći neš gledat normalno budi siguran pogledaj koliki ti je ping u cmd,čovjek ti je napisao da pingaš google.Ti vjerovatno imaš tu brzinu od 12 koja varira zato ti puca lista.Probaj još sa Bandwith Meter provjerit konekciju.Ako je do pinga zovi provajdera oni to mogu riješit.
 
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.567
Od ponedeljka, 8. juna, specijalizovani celodnevni program kulture i umetnosti RTS Digital promeniće naziv i vizuelni identitet u RTS 3.Ovo je prvi domaći program koji se od prvog dana emituje u formatu slike 16:9.U skladu sa jasnim ciljevima i uredničkom koncepcijom iskazanom u realizovanom emitovanju tokom prethodnih godina, RTS će na svom celodnevnom specijalizovanom programu kulture i umetnosti - RTS 3, nastaviti da emituje program koji je namenjen zahtevnim gledaocima i pridobijanju njihovog poverenja, kako u pogledu kvaliteta slike i zvuka tako i kvaliteta emitovanih emisija i drugih sadržaja.

Tako kažu. :) :bfghb:
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Pozdrav drugari,nedelju dana nisam imao net,crko mi bio ruter,pa su ga zamenili juce.I sad mi internet lepo radi,12 mb...ali uzmem ubacim neku listu u vlc,ali mi ona stalno prekida,i onako ocitava itd...liste koje koristim su kvalitetne,a jednu od njih placam,tako da ne moze da bude do njih...dal neko zna sta treba da se podesi u vlc da radi lepo,ili u nekom drugom plejeru,nije bitno...ajd,ko zna neka pise. :)
imah ranije slican problem, neki windows bese u pitanju xp ili 7, na drugoj particiji bese Lubuntu gde je normalno islo, e tada sam izbacio prozore iz racunara :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Ovako momci,ping je 13...gledam na big tv...ranije nije seckalo,a isti je ping bio...u svakom slucaju hvala za pomoc drugari...pokusacu da resim uz pomoc vasih saveta. :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2013
Poruka
140
Ovako momci,ping je 13...gledam na big tv...ranije nije seckalo,a isti je ping bio...u svakom slucaju hvala za pomoc drugari...pokusacu da resim uz pomoc vasih saveta. :)
90% do rutera, imao sam sličan problem seckalo ,dugo učitavanje kanala,jeste lista divljak al uvek bila dobra.promenio sam ruter nabavio sam frizbox 7270 onda je bukvalno sve poletelo nema seckanja, kanal sa divlje liste se brze promeni od open iptv-a .To je moje iskustvo sa tim problemom.
 
Učlanjen(a)
15.04.2015
Poruka
10
| beIN Sports Sports 1 HD English | beIN Sports Sports 1 HD Spanish
| beIN Sports Sports 2 HD | beIN Sports HD | beIN Sports HD 01 | beIN Sports HD 02
| beIN Sports HD 02 | beIN Sports HD 03 | beIN Sports HD 04 | beIN Sports HD 05
| beIN Sports HD 06 | beIN Sports HD 07 | beIN Sports HD 08 | beIN Sports HD 09
| beIN Sports HD 10 | beIN Sports HD 11 | beIN Sports HD 12
| beIN Sports HD 13 FR | beIN Sports HD 14 | beIN Sports HD 15 | beIN Sports HD 15 FR

| AD SPORTS 1 | Fox Sports U.S.A HD 720 | Fish TV | Sport Time TV 1 | Sport Time TV 3
| Sport Time TV 4 | Sport Time TV 5 | Sport Time TV 6 | SN360 | ARABIC Iraqiya Sport
| ARABIC KTV Sport Extra | ARABIC SaudiSport | ARABIC Sport TV

| Russian:auto_plus | Russian:eurosport | Russian:eurosport2 | Russian:futbol
| Russian:ntvsport | Russian:sport | Russian:sport2 | Russian:viasat_sport
| Albanian: Super Sport 1 | Albanian: Super Sport 2 | Albanian: Super Sport 3

| Sky Sports 1 | Sky Sports 2 | Sky Sports 3 | Sky Sports 4 | Sky Sports 5
| BT Sport 1 | BT Sport 2 | ESPN UK | POLSKI:Nova Sport | POLSKI:polsat sport
| POLSKI:Sport Poland | POLSKI:TVP Sport | Turkey:A SPOR | Turkey:A Spor
| Turkey:NTV Spor | Turkey:Sports TV | Turkey:TRT Spor

| USA-PAC 12 Bay Area (HD) | USA-Pac 12 Bay Area 720 HD | USA-PAC 12 Oregon (HD)
| Sports Tonight UK | Sports Night

Kod:
http://cur.lv/mpmiv

Svjeze skenirana Ruska HD dual lista

Kod:
http://cur.lv/mpqic
Kako se zagoni ta Ruska lista?
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
90% do rutera, imao sam sličan problem seckalo ,dugo učitavanje kanala,jeste lista divljak al uvek bila dobra.promenio sam ruter nabavio sam frizbox 7270 onda je bukvalno sve poletelo nema seckanja, kanal sa divlje liste se brze promeni od open iptv-a .To je moje iskustvo sa tim problemom.

Ok,ali ja sam sad kupio novi ruter,neki tenda valjda bese...tako nesto.
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Roland Garros...snimci svih mečeva.....ko nije gledao

Roland-Garros-Logo-2.png

Kod:
http://www.rtbf.be/video/sport
 
Natrag
Top