Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
prijatelju mrka kapa oko toga da ce neko nesto da ti posalje mozda se smilujem na tebe mozda su ovi kanali sta trazis proveri

http://serbianforum.org/threads/radio-i-tv-album-vol-2.566215/page-633#post-1673012

p.s ne valjaju logo i epg nije namesten
Sorry tek sad vidim post.. poso, kuća, birtija i tako to...

To je to! Ali nije za svačije oči?
Jesam zakasnio? Meni može i 720p, nije frka...

Imas na ustvnow ABC, CBS, NBC i mislim FOX samo se registruj, rezolucija je 720P :)
Ne ide to na prastari Samsung iz 2010. :(
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Jesi li ti imao francuzovu skriptu?Ono sto sam video,odusevilo me je kako je izlistavalo i tako to...na kraju cela lista na desktopu...zbog francuza ga je zveknula promaja,ako ne znas nista oko aplikacija(vidi se da ne znas) onda nemoj ni pisati gluposti i slobodno idi sa foruma.
Tako sam pre objasnjavao neke stvari za sbb sto je covek uradio i poslao mi i svi su pisali da je to glupost na kraju su videli da to moze ili nisu hteli da se za to zna pa su me pobijali.

Imo nemo toje nebitno ponavljas se kao neki papagaj opet ti kazem bez username je nemoguce .. njegova skripta ili necija druga u opste nebitno .. ako sam neznas o cemu se radi na takvim skriptama ne lupetaj bezveze javno .. ponavljam bez USERNAME JE NEMOGUCE MORA POSTOJAT VALIDAN USERNAME kako bi skripra generisala listu ...
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ne shvatam, sto morate javno o svemu da pricate? Ovaj jedan stavlja liste sa userom i passwordom i pita kako gledati, vi razglibate o skriptama.. Ljudi, shvatite da ovo svako cita i da nam ne ide u prilog ni na jedan nacin. Takve stvari pisite na PP.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Srecom, nadje se LJUDI da i daju ili ponude nesto konkretno kad zatreba - oni onda mogu i ocekivati nesto za uzvrat - mada to ni ne ocekuju ! ;)
Sto mi rece jednom moj internacionalni prijatelj - valja ljude ponekad i proveriti ! ;)
A, najbolji su ovi, sto kace slike kanala, kao da brze-bolje pokazu kako ga imaju ! :beee:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Srecom, nadje se LJUDI da i daju ili ponude nesto konkretno kad zatreba - oni onda mogu i ocekivati nesto za uzvrat - mada to ni ne ocekuju ! ;)
Sto mi rece jednom moj internacionalni prijatelj - valja ljude ponekad i proveriti ! ;)
A, najbolji su ovi, sto kace slike kanala, kao da brze-bolje pokazu kako ga imaju ! :beee:
Hihi...postavis li ti kad koju sliku? :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Imo nemo toje nebitno ponavljas se kao neki papagaj opet ti kazem bez username je nemoguce .. njegova skripta ili necija druga u opste nebitno .. ako sam neznas o cemu se radi na takvim skriptama ne lupetaj bezveze javno .. ponavljam bez USERNAME JE NEMOGUCE MORA POSTOJAT VALIDAN USERNAME kako bi skripra generisala listu ...

Dobro u pravu si ne vredi,ja o jednom ti o drugom nisam ni pisao o skriptama.

Ne shvatam, sto morate javno o svemu da pricate? Ovaj jedan stavlja liste sa userom i passwordom i pita kako gledati, vi razglibate o skriptama.. Ljudi, shvatite da ovo svako cita i da nam ne ide u prilog ni na jedan nacin. Takve stvari pisite na PP.

Slazem se sa tobom i zbog toga i iz postovanja prema ljudima koji se trude i nalaze i hoce da pomognu necu vise spominjati nista javno nego samo preko poruka sa ljudima sa kojima sam dobar i koji su mi pomagali.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Moze li jedna konstatacija ili ti komentar ?
Uvek ce mi biti miliji samouk covek koji se hvali, od programera koji to isto radi, na forumu ovakvog tipa - ako ima takvih ! ;)

Nikad kanala kojeg neko trazi, ako mu ga i ne dam ! ;)
Hihi...i ja cu nesto da konstatujem, ovde mnogi shvataju preozbiljno sve sto se tice kanala, ponekad kao da je pitanje zivota ili smrti.
Iskreno sto se mene tice, neka svako postavlja sta god hoce. Cim je to "nesto" doslo do njega ma sta to bilo, on ima pravo da s tim radi sta mu je volja.

Odavno nista ne postavljam, ni ti imam sta za postaviti i opet zivim. Na forum svratim preko telefona samo da vidim sta ima i da bi zaje****o ove RESTRIMERE, sve m**o do m****a a kao velike face i dizu sebe u nebesa ko da su bogovi
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Upravu si wolf,meni licno da deca ne traze ultre ovde bi se druzio opusteno inace sam sa ovog foruma stekao prijatelje i video da ima na internetu i dobrih ljudi koji hoce da pomognu i sa kojima sam se dopisivao i kada mi je bilo najteze prebrodio sam to sve uz pomoc druzenja.
 
Natrag
Top