Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Stream verovatno ne ide, a ja ga ni na satelitu ne mogu gledati, sigurno zbog drivera ili receivera !
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
Nego, moze li se, i kako, gledati kanal c more tennis ?
Normalno da moze.
Preko udpxy:
cmore.png
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Cuj odklonio user i pass .. kakve su to gluposti ti @privremena ocigledno nisi sav u vinklu .. to je ne izvodljivo i prestani se vise brukat .. gledanje moze na dosta nacina .. pod uslovom daje username aktivan .. password se moze izostavit ali ne i username .. tacno me takvi tipovi kao sto si ti tjeraju sa foruma
Jesi li ti imao francuzovu skriptu?Ono sto sam video,odusevilo me je kako je izlistavalo i tako to...na kraju cela lista na desktopu...zbog francuza ga je zveknula promaja,ako ne znas nista oko aplikacija(vidi se da ne znas) onda nemoj ni pisati gluposti i slobodno idi sa foruma.
Tako sam pre objasnjavao neke stvari za sbb sto je covek uradio i poslao mi i svi su pisali da je to glupost na kraju su videli da to moze ili nisu hteli da se za to zna pa su me pobijali.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.943
Jesi li ti imao francuzovu skriptu?Ono sto sam video,odusevilo me je kako je izlistavalo i tako to...na kraju cela lista na desktopu...zbog francuza ga je zveknula promaja,ako ne znas nista oko aplikacija(vidi se da ne znas) onda nemoj ni pisati gluposti i slobodno idi sa foruma.
Tako sam pre objasnjavao neke stvari za sbb sto je covek uradio i poslao mi i svi su pisali da je to glupost na kraju su videli da to moze ili nisu hteli da se za to zna pa su me pobijali.
T7lUXa2.gif
 
Natrag
Top