Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.03.2015
Poruka
68
aktivirao sam addons,nasao na kompu listu,markirao,ali ne mogu istu listu naci na Kodi gde je uplodovana
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Jel si proverio addon jel je enabled? Ili live TV u system? Moguće da se tu nešto poremetilo ako si probao nekoliko listi
Ma sve je u redu sto se toga tice,ali ne ucitava kanale.Jedino da se poremetilo nesto u kompu,neki program mislim koji je nesto blokirao u XBMC,jer ja sam juce i deinstalirao i probao vise verzija i na svima se desava isto.Znaci svi addoni rade bez problema osim Live TV odnosno Simple PVR Clienta.Inace ja jako dugo koristim ovaj XBMC i nikad nije bilo pre ovoga nikakvih problema.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Ma sve je u redu sto se toga tice,ali ne ucitava kanale.Jedino da se poremetilo nesto u kompu,neki program mislim koji je nesto blokirao u XBMC,jer ja sam juce i deinstalirao i probao vise verzija i na svima se desava isto.Znaci svi addoni rade bez problema osim Live TV odnosno Simple PVR Clienta.Inace ja jako dugo koristim ovaj XBMC i nikad nije bilo pre ovoga nikakvih problema.
imas li na vrhu te .m3u liste upisano #EXTM3U jer bez toga lista ne radi.....inace ne vidim sta bi bio problem....
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Resio sam problem najzad.Na ideju kolege nimla0 ponovo sam isao na save as i napravio novu m3u listu.Encoding je bio u pitanju.Kod mene je bio UTF 8,a sad sam isao na ansi i ucitao mi je listu bez problema.Hvala svima na idejama i pozdrav za sve
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Zamolio bi korisnika Ernesto Che Guevara i slicne koje postavljaju dreamboxove da se ne trude postavljat iz razloga.
Sve dosad sto je postavito odma je stalo.
DB je za jednog korisnoka retko cete pronaci za vise korisnika i bez statusa mozete pronaci za vise korisnika.
Ako bas zelite nekom pomoci posaljite mu privatnu poruku ako trazi.
I uglavnom svi su sposobni da sebi sami pronadu sta im treba imate ovde objasnjenje kako.
http://serbianforum.org/threads/gledanje-dreambox-kanala-preko-pc.494629/page-3
Ako se bude nastavilo postavljati javno uvesce se bolja zastita onda niko nece gledat.
U glavnom to nisu serveri koji mogu da povuku mnoko korisnika i vecinom su privatni IP od ljudi koji imaju vecinom los internet i zloupotreba njihove IP adrese koje se javno postavljaju mislim da nije u redu.
Sto se tice servera od provajdera koji zaraduju pare od IPTV je druga prica zato sto njima odgovara postavljane njihovi kanala zbog reklame i testiranja jacine servera kao i poboljsanja zastite itd...


 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
224
Uzeo sam dvb t2 set box mdc mediastar.Da li mi moze neko reci gde da nadjem drajvere za njega ?
Evo i slika kako izgleda:
 
Natrag
Top