Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Nekad mi dodje da napisem svasta nesta ... nekad nista al jedno je sigurno... u ovoj temi Pitanja i komentari svi se nalazite kao i u temi Internet Radio i Televizija.

Postoji pozitivna i negativna kritika??? Ako se razumijemo?... i bas ono najbitnije sto se bas ovdje procita kao sto je Bind nedavno skrenuo paznju ... bas to isto od najglasnijih pojedinaca koji se ovdje pronadju prozvanima primijenjuju iste greske u temi Internet Radio i Televizija

Kad bi pisao gdje sam bio unazad 5 godina od kad sam u ovim vodama i sta sam sve radio .... Roman bi napisao.

Pozdrav
Čuj možda bi i profitirao.Si zaboravio da sam prozvan lektorom ako se odlučiš zaobiđi me.:D
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
E raja, ako neko moze pomoc.
Trazim vec duze vrijeme linkove za strimove koji pustaju serije. Bilo je prije, ali ih nemogu vise da nadjem.

Recimo Seinfeld, Friends, SouthPark koji se vrte 24/7. Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Moze li da mi posaljes poruku sa adresom od tv viet onaj rtmp del. User i Pass imam vec kupeno.
Hvala


Rekoh ti juce, to ne radi vise, zaboravi na to.

Samo, zasto kupujes to, zar si stvarno kupio? Nikad ne bih dao ni dinar za to, posebno ne da gledam iz pretrazivaca. Kad osmisle kako da gledam sa VLC-a onda bih i razmislio nekad. Gledanje iz pretrazivaca mi radi bar 20% gore od VLC/Simple plejera.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Natrag
Top