Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
najbolje da napravimo neku anketu da vidimo koliko ima normalnih, a koliko nas nenormalnih na forumu :roll::roll:
Osjećam se prozvanim, al dobro nisam sam ima nas još 649,159 članova za provjeriti
Dobro je da ima neko normalan, moja podrška za normalnih 20.
PCUGC1b.png
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Svaka ti je na mestu i imas moju bezrezervnu podrsku,ipak me zainteresovao ovaj deo komentara (Ima nas 20 tak normalnih svi ostali koji se ne javljaju nisu ni zaslužili dobiti išta.).Ako hoces da objasnis sta si time mislio,ne moras cak ni javno moze
na PP.
Pozdrav.
Možda sam se malo zaletio sa izjavom izletilo mi nego evo objašnjenje mislio sam na nas 20tero koji smo aktivno doprinjeli temi.Svi ostali dođu pokupe šta im treba i odu.Čak ni thanks da lupe jer im se ni to neda.
 
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Možda sam se malo zaletio sa izjavom izletilo mi nego evo objašnjenje mislio sam na nas 20tero koji smo aktivno doprinjeli temi.Svi ostali dođu pokupe šta im treba i odu.Čak ni thanks da lupe jer im se ni to neda.
Ako se i ti racunas u tih 20tero onda jedna (kruska) za tebe
preko dvesta strane sam proso nijedan pametan post od tebe ne nadzoh
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Izuzetno interesantan i poucan tekst. skidam kapu. znaci mi koji smo se nedavno registrovali i zavoleli ovaj (ocigledno) "sport" mozemo da samo sanjamo o listama i strimovima. Nema nam druge nego da se registrujemo po nekim kineskim i ruskim forumima i na takav nacin dodjemo do neke iole kvalitetne liste...ili pak da je kupimo od vas 20-ak "normalnih" (sta god ti to znacilo).
Ja jesam "nov" clan i od nedavno sam aktivniji malo. Nemam 100 postova i ne mogu ni da prismrdim tim listama od minimum 100 postovaali opet kad god dodjem do neke domace liste postujem je pod tim istim uslovima..i samo na ovom forumu...i jedva cekam da doguram do 100-og posta. (mozda sam ovo trebao napisati iz 4-5 puta...ne bi li se priblizio toj magicnoj cifri 100)
Pozdrav za sve Vas normalne i "one ostale". :buba_lcd:
Sta ti mislis, da li postoji, i da li treba da postoji razlika izmedju tek nedavno registrovanih clanova, i clanova sa stazom od nekoliko godina ?! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Možda sam se malo zaletio sa izjavom izletilo mi nego evo objašnjenje mislio sam na nas 20tero koji smo aktivno doprinjeli temi.Svi ostali dođu pokupe šta im treba i odu.Čak ni thanks da lupe jer im se ni to neda.

Svidja mi se kako razmisljas,ali kao sto za sebe ne mislim da sam nesto posebno doprineo temi tako i ti ne bi trebao da se
svrstavas medju vukove bez kojih ova tema ne bi bila to sto jeste.Malo sam pregledao tvoje poruke i 99 posto su u Pitanja,
Komentari tako da...Ili sam nesto propustio.
Ne bih voleo da ovaj komentar shvatis kao zlonameran stojim iza svega ostalog
sto si napisao.:mig::mig:

Pozdrav.
 

prc

Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
746
Svidja mi se kako razmisljas,ali kao sto za sebe ne mislim da sam nesto posebno doprineo temi tako i ti ne bi trebao da se
svrstavas medju vukove bez kojih ova tema ne bi bila to sto jeste.Malo sam pregledao tvoje poruke i 99 posto su u Pitanja,
Komentari tako da...Ili sam nesto propustio.
Ne bih voleo da ovaj komentar shvatis kao zlonameran stojim iza svega ostalog
sto si napisao.:mig::mig:

Pozdrav.
Sve to stoji sto ti kazes i cini mi se da je i on malo se lose izrazio i prenaglio u izjavi ,..ali ipak pogledajte ko je zapoceo ovu temu :internet i radio i tv
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/
Tako da ipak treba pokazati i malo respekta prema starijim clanovima, vidite datum i prva lista postavljena : parabolicxtc, Mar 15, 2010
da ne ispada da ga ja branim:beee: ..pozdravljam sve forumase i mladje i starije i one koji ce tek postati ,tu smo da se druzimo i pomazemo ,a samim tim i podrzavamo ,..zivi mi bili i veliki pozdrav:mig:
 
Natrag
Top