Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.129
Cilj nije da nabijaš postove. Dat ću ti primjer postani uploader stekni prijatelje na forumu da ljudi vide da vrijediš i da želiš naučiti i pomoći drugima. Ako si majstor odi stekni tamo prijatelje pomažući drugima. Imaš more sekcija na forumu pronađi se negdje, pa makar i u spamerskom djelu tamo ti je @losmij gazda, ako procjeni da si ok možda ti dobaci nešto. Ja vjerujem da ćeš uspijeti imaš moju podršku, s tim da ti to baš puno ne znači. :D
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Prijatelju ti nastavi sa svojim poslom. Na forumu su ljudi koji namjerno uništavaju liste iz vlastite koristi. Da ti objasnim ljudi koji prodaju liste, druge namjerno uništavaju da bi svoje prodali. Kako vrlo lako pokupe tu listu i zaljepe je na neki ruski ili kineski forum i ona je mrtva, jer se ovih mali milion nakaći. Onda trljaju ruke eto potencijalnih kupaca. Kome se više da tražit ode i plati pa su na miru.Eh da sad razmisli dali se uopće isplati šta domaće stavljati pod milijon hidova .Znači ako imaš nešto što misliš da bi mogao podjelit s nekim pošalji mu na pm. Ali onima koji nisu aktivni i novim članovima nikada! Ima nas 20 tak normalnih svi ostali koji se nejavljaju nisu ni zaslužili dobiti išta. Dobro pogledaj povijest usera što je napravio na forumu i dali je zaslužio listu. Može on imati 100 postova ali koliko ima zahvala, thanks je nešto kao ratio. Uveo bi ja tu i vip sekciju u najmanju ruku ili registraciju uz pozivnicu.Pa da vidimo što bi se registrirali sto puta.Ovim putem pozivam staff da razmisli o vip sekciji u ovom djelu foruma.

Svaka ti je na mestu i imas moju bezrezervnu podrsku,ipak me zainteresovao ovaj deo komentara (Ima nas 20 tak normalnih svi ostali koji se ne javljaju nisu ni zaslužili dobiti išta.).Ako hoces da objasnis sta si time mislio,ne moras cak ni javno moze
na PP.
Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Svaka ti je na mestu i imas moju bezrezervnu podrsku,ipak me zainteresovao ovaj deo komentara (Ima nas 20 tak normalnih svi ostali koji se ne javljaju nisu ni zaslužili dobiti išta.).Ako hoces da objasnis sta si time mislio,ne moras cak ni javno moze
na PP.
Pozdrav.
najbolje da napravimo neku anketu da vidimo koliko ima normalnih, a koliko nas nenormalnih na forumu :roll::roll:
 
Natrag
Top