Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
eq5t2x.jpg


Srećna slava svima koji slave Aranđelovdan.
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Naso sam plejer My Total TV ima 4 arene par beinsport i dosta strane kanale pa ako nekom treba nek se javi
ali problem je u tome sto nakon 5 minuta iskoci opcija da se plati ili cancel da produzi gledanje
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Za NetTV sam ti objasnio na pp da je pre par meseci opisan ceo postupak ovde na forumu i ljudi skinuli i sacuvali kako se radi i probali i funkcionisalo je i sad to cuvaju ko oci u glavi.
Ako neko hoce da ti kaze na kojoj je strani je to , ok , ako hoce neko da ti posalje ceo postupak isto ok.
Ako nece moraces sam da nadjes i procitas ako do sad nije neko obrisao postupak.Preko pretrage nemozes da nadjes posto je ili pod spoiler ili pod hide.

Mozes li mene u Inbox da napises kako ide taj postupak za net tv? Hvala!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.583
JOJ sta si mi sve nudio u zamenu za skriptu inace tviet kad bas nema nista dobro dodje.Imao si me na skajpu pod ko zna kojim imenom jer znam ko je za tu skriptu kukao i molio i svasta nudio.
Necu da se mjesam ali...... ja bi rekao da spustis malo loptu sta ti mislis ?? Drugo Silverplatinum moze biti mnogima UCITELJ da neidem u sve pojedinosti nema smisla .... reci cu vam .... Silver cuti i uziva a trece neznam da je od nekog nesta trazio ikad .... a NAJVAZNIJA stvar Privremena kao covjek covjeku savjetujem ti da se smiris inace slijede SANKCIJE ..... bez da mi sad odgovaras na ovu moju jednu tvojih 10 OK

Pozdrav svim clanovima na forumu i ugodan boravak
 
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
JOJ sta si mi sve nudio u zamenu za skriptu inace tviet kad bas nema nista dobro dodje.Imao si me na skajpu pod ko zna kojim imenom jer znam ko je za tu skriptu kukao i molio i svasta nudio.
:roll::roll::roll::roll: za vijetnamce eheh bas si smesan ja to nisam nikad gledao niti me zanimaju niti ce a sto se tice skajpa pa imam samo 6 clanova i sve ih znam tako da ti to ne prolazi i dan danas sam dobar sa njima
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Za NetTV sam ti objasnio na pp da je pre par meseci opisan ceo postupak ovde na forumu i ljudi skinuli i sacuvali kako se radi i probali i funkcionisalo je i sad to cuvaju ko oci u glavi.
Ako neko hoce da ti kaze na kojoj je strani je to , ok , ako hoce neko da ti posalje ceo postupak isto ok.
Ako nece moraces sam da nadjes i procitas ako do sad nije neko obrisao postupak.Preko pretrage nemozes da nadjes posto je ili pod spoiler ili pod hide.
I ja bi volio da znam taj postupak ako je moguce na pp ili na Skype:tv.info1
hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Necu da se mjesam ali...... ja bi rekao da spustis malo loptu sta ti mislis ?? Drugo Silverplatinum moze biti mnogima UCITELJ da neidem u sve pojedinosti nema smisla .... reci cu vam .... Silver cuti i uziva a trece neznam da je od nekog nesta trazio ikad .... a NAJVAZNIJA stvar Privremena kao covjek covjeku savjetujem ti da se smiris inace slijede SANKCIJE ..... bez da mi sad odgovaras na ovu moju jednu tvojih 10 OK

Pozdrav svim clanovima na forumu i ugodan boravak

Onda mi objasni sto me spopada kao covek coveku i sta je navalio kao lud na brasno a ti mu se na to jos zahvaljujes ovde me proziva i nikom nista a ja treba da cutim jel:


Pa zar od skripte za proveru nastavka sad si stigao da povadis sa androida a da stalo je to i niko vise ti ne salje nastavke ne treba nikom provera vise bitno je da im radi e bas steta za tebe
 
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
Dobicete ga kada na vrbi rodi grozdje. Na ovom forumu cete tesko nesto nauciti, sluzi samo za prepucavajna i svadje. Ima samo par smesnih tutorijala i to je sve.
 
Natrag
Top