Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Samo zato sto si se ponasao kao najpametniji na svetu na svim forumima al te sustiglo samo zato sto si bio kvaran pa eto da vidis sad kad te neko pecka non stop kako to izgleda
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Samo zato sto si se ponasao kao najpametniji na svetu na svim forumima al te sustiglo samo zato sto si bio kvaran pa eto da vidis sad kad te neko pecka non stop kako to izgleda

Kako kvaran ajde objasni ovamo ne znas me nikad me nisi imao na skajpu a ovamo sve znas lako je biti jak na ovom forumu kada te podrzava moderator i kada se skrivas iza nikova i vredjas jaki ste mnogo a ja sam mnogo aktivan na dosta foruma .
 
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
Dobicete ga kada na vrbi rodi grozdje. Na ovom forumu cete tesko nesto nauciti, sluzi samo za prepucavajna i svadje. Ima samo par smesnih tutorijala i to je sve.
Hihi...cuj par smjesnih tutoriala, pa u tih par ti je sve objasnjeno. Samo sto pojedina gospoda nece da izdvoji vrijeme pa skenira,trazi,provjerava,... vec hoce sve na gotovo da dobije!
 
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Kako kvaran ajde objasni ovamo ne znas me nikad me nisi imao na skajpu a ovamo sve znas lako je biti jak na ovom forumu kada te podrzava moderator i kada se skrivas iza nikova i vredjas jaki ste mnogo a ja sam mnogo aktivan na dosta foruma .
Na skajpu te nisam imao niti zelim da te imam znam te sa yu roll i ostalih foruma znas ti dobro sve samo se pravis naivan
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Obrisani neki postovi...sto kolega kaze..vratimo se temi..toliko pitanja ima a mi se bakcemo oko nekih krusaka i ostalih nepotrebnih stvari...
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
Hoće da nas podjele pa da vladaju! Da ne bude spam molim onoga tko zna kako, da mi na "pm" objasni dali je uopće moguće i na koji način doći do streamova Iskon siol, amis ili neki drugi kvalitetni.
Znam pronaći T2,i imam amis mobile od srepera koji radi i na p, Telekom od losmija skripte od Denisa kojima se ujedno zahvaljujem na trudu.
 
Natrag
Top