Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Uh sto mi to poznato ali neko na skajpu ja mislim da mi je pisao :( nije to bilo klasicno druzenje zbog strimova to je bilo bas prijateljstvo nekada strimovi su mi tada bili manje vazni od pravih prijateljskih reci.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Kako naj jednostanije napraviti iphone aplikaciju ako neko ima neki tutorijal , mozda boki ima?
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Pa nista brisi onaj post nisam znao da je tolika cenzura a ja cu vec iskopati neki skener pola foruma sam dodao na skajp :tease: Kako mi nista niko ne rece ranije da ne pisem toliko.
kopaj druze I ja kopam ako nesto uspijem da pronadjem bit ces prvi sa kim cu to da podelim

jeli moguce gledati m3u na google tv box I kako ako neko zna bio bi zahvalan
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
pa neznam kakve slike ima..........ja imam neke ovakve ,za uspomenu uramio i okacio na zid.da se prisetim kako to izgleda.......a imam i vilerove goblene.....
2146806.png


viler-goblen-original-3-komada_slika_O_1699889.jpg
Slaba ti je rezolucija na ovoj drugoj slici, moja baba pravi to sa vecim dpi-om.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
pa neznam kakve slike ima..........ja imam neke ovakve ,za uspomenu uramio i okacio na zid.da se prisetim kako to izgleda.......a imam i vilerove goblene.....

2146806.png


viler-goblen-original-3-komada_slika_O_1699889.jpg


slike su odlicne

sk2.jpg

ja imam isto jednu dobru isto je koristim za prisjecanje da napomenem na zidu je drzim ali bez rama
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
Kljucevi se ne traze na taj nacin na koji ti mislis-direktno preko skenera, jer se ne skenira prirodan niz brojeva. Treba ti skener koji bi koristio Brute-force metodu.
Verujem da svi ovde slucajno pronalaze kljuceve tragajuci za necim drugim.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
koji provajderi su dobri da se gleda iptv na pc-u naravno da se plati moze na pm
samo da to nije nettvplus
 
Učlanjen(a)
05.10.2014
Poruka
37
koji provajderi su dobri da se gleda iptv na pc-u naravno da se plati moze na pm
samo da to nije nettvplus
provajder cicakure sve na bolje iz EX-YU mozes da go nadzjes ovde na forumu , posle ima balkanTVmedia,balkanstream.com,strimbh.dyndns.tv,stream.narodnatv.info i jos 10 takvi, kanali sa (100-150 )cene sa 5-10 evra.
 
Natrag
Top