Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
30.10.2014
Poruka
10
Vidim da ste se raspisali.

Kladim se oni koji pisu u vezi slika kad bi dobili te kanale i jos vise da im ni jedna jedina slika vise nebi smetala

Raspolozen sam danas i sve mi smjesno pa cak i ono za temu album ko o cemu ja o albumu a vecina pa i onaj koji kaze da su pojedinci sebe tamo dokazivali sta imaju prvi je stavio sliku.

Opet ponavljam ko god ima bilo koju vrstu problema pisite meni na Pm ili nemate hrabrosti???
Stalno pojedinci ovo pa ono pa opet pojedinci ovo ono pa napisite SOTA brate mili bit ce vam svima lakse

I jos jedna stvar kad se pise ja nisam dobio uvredu bilo koje vrste ?? Npr kao Urednik Pa i niste ili nisi jer sam ja u 90% slucajeva stao u vasu zastitu kao clana , urednika , Vip itd pa su nekima na osnovu omalovazavanja , vrijedjanja tj psovanja kako na nacionalnoj tj vjeroispovjest osnovi dodjelile sankcije da bi ti isti ponovo postali stari / novi clanovi i pisali to sto su pisali jadno , bjedno , mizerno i zalosno kakvih ljudi ima kao da vam je stream / link ili liste prioritet zivota??? I naravno sve se nekako od onih bas koji su o tom pisali nisu dobili uvrede itd.. posmatralo iz bunkera pa kad ofanziva prodje onda pameti nema kraja

Postedite me molim vas kao ljude takvih komentara eto istina cista kao suza.

Kad bi postojala Tema za takvu vrstu komentara imao bi stosta da vam napisem tek bi onda upoznali one koji ovdje glume dobrice .... itd....

Manjina onih ce se prepoznat oglase se samo u slucaju kad je moja postana Slika u pitanju eeeee pa zapitajte se kad ste VI osim kritike meni uputili jednu poruku kao covjek covjeku ??? NIKAD a prvi ste kad se radi o slikama i o nekoj od mene srusenoj listi onoooomadod pre skoro 2 godine a niste upoznati zasto je lista od mene objavljena i da sam ja uzeo na sebe odgovornost u smislu ako pljujete pljujte po meni KO BI TO OD VAS URADIO ?? NIKO NIKAD a to sto neki savakodnevno ruse liste to jos podrzavate i to je dno dna

Za one moje protivnike
Da skratim dajes pomazes godinama nevide ?? Nedas jednom ili imas nesta sto oni nemaju pamte do kraja zivota

Bolje da vise nista nepisem....

Pozdrav ugodan ostatak veceri
kako da ti se pise na PM kad si zatvorio tu mogucnost
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Kada sam poceo da pratim temu Internet Radio i TV i kada sam trazio listu a bio sam pocetnik, Sota i International su mi poslali. Mislim da oni pomazu pocetnicima koji su se tek registrovali . Mada ovde ima dobrih ljudi koji ce uvijek pomoci , koja nema veze sa ovom temom.
Ovde ima , necu reci losih ljudi ali isfrustriranih kompleksasa koji lece svoje komplekse na ovoj temi.
Zivi i zdravi bili !
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Samo da podsetim da je Admin Boki71 je rekao da ce zatvoriti temu u slucaju da se ponovi neka veca rasprava, i mislim da bi to verovatno bilo u redu da uradi, ako nastavite ovako. Vi se sad potrudite da to zasluzite ili ne zasluzite, kako vi zelite...

Pravila imate, postujte ih, i sve ce biti u redu...
Ako ne zelite da postujete pravila, svima ce nam dobro doci odmor od ove teme....
 
Natrag
Top