Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.08.2013
Poruka
2.848
Natgeo Music
Kod:
http://103.13.228.157/streamlink.m3u8?channel_id=69c2eab6794344619a049c5dea60ca22&bitrate=800
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
@dedevci
Боље се заложи код админа,да ограничи величину постављања слика(full image)да избаци скроз из ове теме.Слике су некад добродошле али не стрипотека.
Ово би важило само за ову тему не за остале.
И ја би понекад да ставим слику, чисто да се зна да ради неки канал или оператер.
Као некад ....... :)

 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
nabijaju postove.....
E da ima li netko CartoonNetwork neradi mi amisa tamo je bio, na pc samo na mob neznam zašto kao da traži putanju do vlc-a ili livestreamera samo se vrati na broj kanala.Juče normalno pokrene vlc ,ako netko ima rješenje ili listu koja ide kroz vlc.Hvala!
Stao je proxy, potrazi drugi proxy i zameni u .bat fajlu...
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
MORAM DA SE JAVIM I NAPISEM PAR RECI:

NEVEROVATNO KAKO STE SVI SPREMNI ZA SVADJU I PREPUCAVANJE PA LJUDI MNOGO STE DA KAZEM POJEDINI PRECENILI SEBE I MISLITE DA SVE IMATE I SVE ZNATE JA SAM ODAVNO REGISTROVAN NA FORUM ALI TEK SAD SAM OBJAVIO PO NESTO MADA SAM SVESTAN DA TO BRZO STANE JER SVI ZGRABE I MISLE DA CE DA RADI NEMOZE JEDNA LISTA NA 100 MESTA, A POJEDINI VRTE ISTE STRIMOVE NON STOP DA BI DOBILI POSTOVE /HHAHAHA)NISTA VAS JA NE RAZUMEM DA VAM KAZEM IMAM SVE SKORO MOZDA I VISE I RADO BI DAO NEKOM KOME STVARNO TREBA A NE KAO POJEDINI KOJI MISLE DA SE TUDJIM STRIMOVIMA BOGATE ILI KAO SAMIR25 DA SALJE VIRUS A NIJE SVESTAN DA MOZE DA MU SE VRATI VIRUS I TO SA NALEPNICOM HAHAH.
JOS NESTO OVO OBJAVLJIVANJE JAVNO NE VODI NICEMU NE TRAJE DUGO ETO JA MALO SAM DAO DA VIDITE I DA JE RADILO SUPER ALI SVI POKUPE I POSALJU NA DRUGE FORUME TAKO TU NEMA FUNKCIJE I ZAVRSAVAM OVI STO NUDE I PRODAJU SVE JE TO PREVARA, IMA KOREKTNIH KOJI IMAJU PRISTUPACNU IPTV I KOJA RADI SUPER KAO BIGTV SVE SAM IH JA PROBAO I NEKKIMA SAM PLATIO DA BI VIDEO STA IMAJU BIGTV JE POMOM ZASAD NAJBOLJI.

POZDRAV OD SREPERA
Sa skoro svim mogu da se složim ali to zadnje za bigtv jednostavno ne stoji. Ima boljih i što se stabilnsoti tiče i što se saradnje tiče. Neću pomenuti te koji su bolji od njihg zato što reklamirati nekog na ovom forumu na takav način nije u redu.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
06.03.2010
Poruka
50
Sa skoro svim mogu da se složim ali to zadnje za bigtv jednostavno ne stoji. Ima boljih i što se stabilnsoti tiče i što se saradnje tiče. Neću pomenuti te koji su bolji od njihg zato što reklamirati nekog na ovom forumu na takav način nije u redu.
izvinjavam se nisam hteo da reklamiram i ima jos koji su dobri ali o tome samo na pm to sam pomenuo jer po mom su dobri i za one koji su u dijaspori kao ja tako da ima jos ali bi to ostavio na pm.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Ej ljudi jesam pijan :) ali nas ovde ima nekoliko sto pratimo sport i sto uzivamo u njemu i kojima su potrebni neki kanali a vi ostali samo gledate da se prepucavate sa nekim :) Nije da se hvalim ali imam Sport Klub 1 -6 i Arene Sport ali samo ih gledaam kada ima neka kvalitetna utakmica. Ko moze provoditi vreme cijeli dan... za kompom
Sto se tice Internet Radio i Tv ja sam tu totalni amater ali ima dobrih ljudu koji ce poslati ako si ti normalan i dobar...
Konobar donesi jedan ladan Nektar ... uzivajte ljudi :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Sa skoro svim mogu da se složim ali to zadnje za bigtv jednostavno ne stoji. Ima boljih i što se stabilnsoti tiče i što se saradnje tiče. Neću pomenuti te koji su bolji od njihg zato što reklamirati nekog na ovom forumu na takav način nije u redu.
znam I ja da ima boljih od ovih gore spomenuti ali ne mnogo ugalvnom su sve lopovi
ako moze na pm koji su provideri dobri za dijasporu
hvala
 
Natrag
Top