Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Ljudi,ajmo malo da iskuliramo,da spustimo tenzije,jer ovo nikuda ne vodi.Liste su prolazne a ljudi nisu.Do pre nekoliko godina vecina nije imala da gleda nista vise od 10 do 15 kanala na obicnoj anteni,a sada nam je sve na dohvat ruke zahvaljujuci dobrim ljudima sa ovog foruma,sada da ne nabrajam.Pozdrav.;)
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
nabijaju postove.....
E da ima li netko CartoonNetwork neradi mi amisa tamo je bio, na pc samo na mob neznam zašto kao da traži putanju do vlc-a ili livestreamera samo se vrati na broj kanala.Juče normalno pokrene vlc ,ako netko ima rješenje ili listu koja ide kroz vlc.Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2013
Poruka
291
nabijaju postove.....
E da ima li netko CartoonNetwork neradi mi amisa tamo je bio, na pc samo na mob neznam zašto kao da traži putanju do vlc-a ili livestreamera samo se vrati na broj kanala.Juče normalno pokrene vlc ,ako netko ima rješenje ili listu koja ide kroz vlc.Hvala!
ovaj radi već dugo
Kod:
http://cartoonnetwork-hls.live.numericable.tv/live/hls/cartoonnetwork/ipad.m3u8
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Evo jedan predlog....Ova je tema bila zamisljena da bude samo kao podrska teme o Radio i Tv Streamovima...znaci da se postavljaju i komentarisu pitanja isklucivo vezana za tu temu,medjutim cesto se desava da se otrgne kontroli i da se prica o svemu i svacemu,moj predlog je da ubuduce moze samo da se govori o onome sto je vezano za tv streamove a sve ostalo da se brise,znaci nema vise ko je sta kome rekao,ko je postavio ovu sliku,ko je od koga sto dobio,ko je bolji a ko gori na forumu i da ne nabrajam....potrudit cu se da dobijem podrsku Admina i da cu pokusati da sprovedem ovo sto sam napomenuo a nadan se i ostali Urednici...
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Samo da pitam:Da li je TV Viet u rtmp strimu ili http? I ako je moguce lista na pm.Hvala puno i prijatno vece.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Evo jedan predlog....Ova je tema bila zamisljena da bude samo kao podrska teme o Radio i Tv Streamovima...znaci da se postavljaju i komentarisu pitanja isklucivo vezana za tu temu,medjutim cesto se desava da se otrgne kontroli i da se prica o svemu i svacemu,moj predlog je da ubuduce moze samo da se govori o onome sto je vezano za tv streamove a sve ostalo da se brise,znaci nema vise ko je sta kome rekao,ko je postavio ovu sliku,ko je od koga sto dobio,ko je bolji a ko gori na forumu i da ne nabrajam....potrudit cu se da dobijem podrsku Admina i da cu pokusati da sprovedem ovo sto sam napomenuo a nadan se i ostali Urednici...
Donekle si u pravu, ali... Nije to problem, među normalnim ljudima može se i našaliti, prokomentarisati, pomoći nekome, što se mene tiče postaviti i slike (nemam ništa protiv) . Par puta sam pročitao konstataciju tipa nabijaju se postovi, da nisam nešto propustio , postoji li neka novčana naknada ako imaš više od 100. 100 ili 10000 je isto, koliko ja znam. Probleme pravi par ljudi i to uvijek isti koji se vraćaju sa nekim drugim nikovima i starim pričama. Baš me interesuje hoće li Mikuša i Divak sa svojim novim nikovima dočekati ponedjeljak:). A za ove momke koji imaju manje od 100 postova , to je bar lako , forum velik, odeš bilo gdje i lako nakupiš. Ne morate se toliko očito truditi da ih prikupite ovdje.
Pozdrav za 99% posjetilaca ovog dijela foruma, ima ih toliko normalnih al se ne čuju.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.545
Samo da pitam:Da li je TV Viet u rtmp strimu ili http? I ako je moguce lista na pm.Hvala puno i prijatno vece.
Jeste u rtmp://
A listu .... to je najmanji problem uzmes kao i ja pola sata vremena i napravis listu to stvarno nije zahtjevno.

Mada.su neki clanovi dobili kompletnu listu od mene

Nisam sad za racunarom

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
@dedevci
Боље се заложи код админа,да ограничи величину постављања слика(full image)да избаци скроз из ове теме.Слике су некад добродошле али не стрипотека.
Ово би важило само за ову тему не за остале.
И ја би понекад да ставим слику, чисто да се зна да ради неки канал или оператер.
Као некад ....... :)
 
Natrag
Top