Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.633
Ja mogu reci da smo svi iz stafa XXX puta pokusavali svakom ugoditi tolerisat ponasanja pojedinaca trpjeti vrijedjanja i mnogo toga da bi na kraju opet mi bili krivci pa se pitam kom se ja ili bilo ko iz stafa trebamo pravdati ??? I zasto ???
postoje mnogobrojne neuljudnosti u ovom svijetu u kom zivimo izdvojit cu 3
Kad se mladi podsmejavaju starima, zdravi bolesnima i buda....le pametnima

Niko nek se ne nadje prozvanim ali ovo su jedne od cinjenica.

Do sad je vama ili nama svima uz dogovor svih nas dato da birate od uvodjenja pravila do otvaranja tema itd... znaci sve se radilo uz predhodnu konsultaciju sa clanovima vama na vollju tj. pomagalo se svakom bez obzira koliko dugo je ko clan na forumu pa se pitam gdje mi to grijesimo ???

Da dodam i krenem od sebe...

"Mozda nismo svi dobri, ali u svakom od nas ima nesta dobrog.
Nemojmo nikome suditi, jer i svetac ima svoju proslost, a gresnik ima svoju buducnost."

Hvala na razumijevanju

Pozdravljam
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
svaka rasprava meni eto punog sanduceta.........ma nisam ja ni umprofor,niti mirovna misija .......to ce biti sledeci moj potez pa neka se ljuti ko god hoce i koliko hoce.......

Jedine raspreve uglavnom na forumu su u toj temi.....ja to vidim kao migrenu,i bolje je amputirati deo nego dozvoliti da se prosiri.....
Migrena nije gangrena, ali 'oce glava da boli od nje ! :roll:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
72
ljudi ne bakcite se sa strimovi,svaki dan vam se mijenjaju .uzmite CS i imate 4000 kanala od toga u hd 2000.ne morate ni placat vazda ima free c linija .vjerujte ovo vam je gubljenje vremena....
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Pozdrav svima,

Interesuje me da li postoji alternativni program za skeniranje sličan WotWeb-u (koji je izvrstan), ali koji može da skenira čitav niz (range) portova? Probao sam i SuperScan...ali ....propušta mi neke portove koje istim skeniranjem nalazi WotWeb.

Molio bih predloge ovde ili na PM.

Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
01.01.2013
Poruka
7
ja nemam iskustva u postanju pokušao sam da postavim post ali vidim da neštonoje u redu.hvala na razumevanju.
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Pozdrav svima,

Interesuje me da li postoji alternativni program za skeniranje sličan WotWeb-u (koji je izvrstan), ali koji može da skenira čitav niz (range) portova? Probao sam i SuperScan...ali ....propušta mi neke portove koje istim skeniranjem nalazi WotWeb.

Molio bih predloge ovde ili na PM.

Hvala unapred.
Testiro sam puno programa ali mislim da je jedan od boljih.
SoftPerfect Network Scanner
Kod:
http://www.softperfect.com/products/networkscanner/
main_window2.png

 
Natrag
Top