Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Pitanje za administraciju,postovana administracijo zamolio bih vas da mi odgovorite na nekoliko pitanja?zasto ste banovali clana foruma @aleks79 tj.mene i zasto ne objavite javno kad je ko banovan i zbog cega,navedite mi jedan valjan razlog zbog kog sam ja prekrsio pravila foruma a drugi nisu,i ako sam nesto prekrsio zasto me prethodno niko nije opomenuo,ocigledno je da nekom smetam,postavlja se pitanje Zasto?unapred zahvalan na odgovoru i poseban pozdrav za @Sota i @boki71 ako ste me vi banovali?toliko od mene!
ja cu da ti odgovorim na tvoje postavljeno pitanje

Nije mi jasno i nisi samo ti u pitanju ima vas vise kad napravite greske zelite neznam iz kojih razloga da utvrdite suprotno od one ili onih odluka koje su donesene od strane Admina , Moderatora ili Urednika.

Idemo redom

u tvom slucaju mogao sam stosta toga napisati u djelu koji je odredjen za to isto znaju Admini , Urednici tj Moderatori na sta mislim ali nisam jer sam se suzdrzao komentara itd... a dokaza imam i previse za ono sto tvrdim znaci Istinu i samo Istinu.

Ovo je zadnji put da se pravdam i opravdavam svoje odluke javno kako tebi tako i ostalima.

Putem Skypea si se kunio Uredniku Che_Guevara007 da neznas zasto si banovan ????
kako si sam napisao u tvom zadnjem postu

( navedite mi jedan valjan razlog zbog kog sam ja prekrsio pravila ) ?????

Evo zasto


kao prvo nisam ti jednom izbrisao tvoj post zbog krsenja pravila na forumu ok reko desava se

kao drugo poslije toga mog tolerisanja imao si 2 opomene ( slika moze ali u njoj se nalazi link Foruma )
ban aleks79.png

znaci Slika ti kaze sve ...... druga slika koja slijedi je opomena za adult kanale

aleks opomena.png

Zadnja opomena 03.05.2014.


nakon toga slijedi tvoj post aleks79, Utorak u 20:25 znaci ponavljas se sa Adult kanalima
ovdje: naravno tvoj Post je od mene izbrisan
Kod:
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-6009

U kojem se nalaze ponovo Adult kanali
Kod:
[ATTACH=full]53032[/ATTACH]

Sad i Urednik Che_Guevara007 zna zasto se ti kunes ...............

Mislim da je sad sve jasno.

Pozdrav
 

Prilozi

  • aleks79 adult kanali.png
    aleks79 adult kanali.png
    123,8 KB · Pregleda: 169
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.06.2014
Poruka
5
ja cu da ti odgovorim na tvoje postavljeno pitanje

Nije mi jasno i nisi samo ti u pitanju ima vas vise kad napravite greske zelite neznam iz kojih razloga da utvrdite suprotno od one ili onih odluke koje su donesenr od strane Admina , Moderatora ili Urednika.

Idemo redom

u tvom slucaju mogao sam stosta toga napisati u djelu koji je odredjen za to isto znaju admini , Urednici tj Moderatori na sta mislim ali nisam jer sam se suzdrzao komentara itd... a dokaza imam i previse za ono sto tvrdim znaci Istinu i samo Istinu.

Ovo je zadnji put da se pravdam i opravdavam svoje odluke javno kako tebi tako i ostalima.

Putem Skypea si se kunio Uredniku Che_Guevara007 da neznas zasto si banovan ????
kako si sam napisao u tvom zadnjem postu

( navedite mi jedan valjan razlog zbog kog sam ja prekrsio pravila ) ?????

Evo zasto


kao prvo nisam ti jednom izbrisao tvoj post zbog krsenja pravila na forumu ok reko desava se

kao drugo poslije toga mog tolerisanja imao si 2 opomene ( slika moze ali u njoj se nalazi link Foruma )
Pogledajte prilog 53030

znaci Slika ti kaze sve ...... druga slika koja slijedi je opomena za adult kanale

Pogledajte prilog 53031

Zadnja opomena 03.05.2014.


nakon toga slijedi tvoj post aleks79, Utorak u 20:25 znaci ponavljas se sa Adult kanalima
ovdje: naravno tvoj Post je od mene izbrisan
Kod:
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-6009

U kojem se nalaze ponovo Adult kanali
Kod:
[ATTACH=full]53032[/ATTACH]

Mislim da je sad sve jasno.

Pozdrav
ja stvarno tek sad vidim ova upozorenja,niti sam imao prilike da ih vidim a kamoli procitam,stvarno nisam imao nameru da bilo koga vredjam na ovaj nacin,ja se ne kunem za ovakve gluposti,pogresno si obavesten...veruj mi...
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Da li moze kako da se napravi plejlista iz skripte SF-WebTV i da radi u XBMC mislim da se ubaci..
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
ja stvarno tek sad vidim ova upozorenja,niti sam imao prilike da ih vidim a kamoli procitam,stvarno nisam imao nameru da bilo koga vredjam na ovaj nacin,ja se ne kunem za ovakve gluposti,pogresno si obavesten...veruj mi...
Urednik Che_Guevara007 mi je poslao na Skype ovako

covek mi se kune da nista nije uradio??

Sliku prepiske mene i njega sa Skypea sam ti poslao na Pm ok... ako sam ja pogresno obavjesten rijesi to sa Che_Guevara007 ja samo pisem onako kako mi je on prenijeo a ti njemu pisao

da ne razglabamo vise o tom i spamamo nepotrebno temu

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
316
Da li neko ima BHT1 HD i RTS HD na pm da mi posalje ?
Ko me zna, zna da ne saljem dalje, hvala unaprijed, pozdrav :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
67
Ne znam da li je ovo pravo mesto za sledece pitanje:Negde sam pronasao software ss IPTV to je program koji se instalira na USB zatim se uploduje lista kanala na neki server i automatski imas iptv m3u liste na smatr TV ali radi na LG televiyore da li eko zna da li tako nesto postoji i ya Philips smart TV
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nece trazi mi premium nalog ..pusti samo dve sekunde...i cap..
radi taj addon vec godinu dana bez problema........

ee9f649.png


Iyl9Qwo.png
 
Natrag
Top