Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
ne znam dal se vama desava al mene stavrno ovo nervira prilikom skeniranja portova bilo koj program da koristim za skeniranje porta desava se kad malo duze skenira ili brze da mi blokira internet konekciju na browseru mislim blokira portok i cim ugasim program posle 30 sekundi vrati se protok ima li neko resenje za to inace povezan sam preko LAN kabla ?
meni se isti slucaj desavao zbog neke piratske verzije windows-a, takodje mi se desavalo da nije hteo ni da skenira, promeni windows pa vidi ima li efekta
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
115
Da li si siguran da televizor ima odgovarajuce kodeke, jer desavalo mi se da i vlc po neki put brljavi, da ne moze da koristi odredjene audio streamove ili prevode? Pogledaj koji kodek je u pitanju kada pustis u vlc, idi desni klik na link u listi i information, pa codec.
Takodje ako si probao da pustis u htsp formatu ne verujem da podrzava.

Hvala na odgovoru,

Podrzava sve kodeke,ovaj je h264-mpeg-4 avc,stvarno mi cudno
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Pitanje, pitanje...nije da me zanima zashto se moji postovi brishu, nego tek da se informishem, napishem da neka lista ne radi i moj post se obrishe, dok "VIP" chlanovi sa 200 postova isto to pishu i njihovi se postovi ne budu obrisani. Upravo foruma ako nije problem kratki odgovor, ako vas mrzi onda nista :D
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
ako ima neko arenu solidnog kvaliteta na pp. Nesto nece na telekomu arena 1.. Za derbi koji pocinje za 20 min. Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
308
ne znam dal se vama desava al mene stavrno ovo nervira prilikom skeniranja portova bilo koj program da koristim za skeniranje porta desava se kad malo duze skenira ili brze da mi blokira internet konekciju na browseru mislim blokira portok i cim ugasim program posle 30 sekundi vrati se protok ima li neko resenje za to inace povezan sam preko LAN kabla ?
Desni klik, properties, compatibility, run this program in compatibility mode for (iz padajuceg menija izaberi svoj operativni sistem), lupis OK i to bi trebalo da sredi stvar.
 
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
888
attachment.php

Mega BOX kampanja

Naziv kampanje: Mega Box
Početak: 18.06.2014.god.
Ugovorna obaveza: 24 meseca

Opis kampanje:
Svi privatni korisnici za koje postoje tehničke mogućnosti (korisnici na bakarnoj parici udaljeni do 300m od razdelnika, kao i korisnici na FTTB i GPON izvodu) mogu zaključiti novi ugovor za korišćenje Box 4/4+ paketa usluga uz ugovornu obavezu od 24 meseca, koji podrazumeva brzinu interneta od 50/2 Mbps i HD pristup Open IPTV koji se naplaćuje po važećem cenovniku Telekoma.

Uslovi kampanje:
- Cena: pretplata za "BOX 4" ili "BOX 4+" + pretplata za HD uslugu Open IPTV
- Ugovorna obaveza: 24 meseca
- U toku trajanja ugovorne obaveze korisnici ne mogu da :
* promene BOX paket/kampanju
* isključe HD uslugu Open IPTV
* pređu sa dinamičke na statičku IP adresu

Pravo na promociju imaju:
- Fizička lica , svi privatni korisnici za koje postoje tehničke mogućnosti (optika - FTTB ili FTTH ili bakar do 300m).
______________________________________________________________________________________________________

Box paketi / cenovnik
Kod:
http://www.open.telekom.rs/box/Content.aspx?temp=0&sid=1005
HD usluga Open IPTV / cenovnik
Kod:
http://www.open.telekom.rs/iptv/Content.aspx?sid=480&id=704
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
115
Molim vas ako neko zna kako od tvheadend -a da dobijem listu u m3u formatu i da je cita samsung smart tv.

Hvala unapred
Molim strucnjake ako znaju nesto oko ovoga,kako da pustim strimove na samsung smart tv f5300,na VLC rade extra,ima li neki konverter da napravi automatski listu u m3u ili m3u8 sa tvheadenda.

Please help,
 
Natrag
Top