Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
U dijelu internet Radio i Televizija sam nedavno napisao da taj dio nije za pitanja , komentare i slicno i sta se desava samo par postova iza mog 1 stranicu jedan od clanova postavlja pitanje ..

Sta reci ????

Ajd sad vi kazite jel to normalno?????

Izgleda mi da ima i onih koji se ponasaju bas neodgovorno .... covjek zdravog razuma i zdrave pameti reci ce sebi sa doticnim ili nesta nije u redu il se pravi blesav..... ponasam se po tom pitanju ili slicnom sasvim normalno ali.... o doticnom ili doticnima imam svoje misljenje samo sto dotican neumije tako daleko da razmislja a kamoli da diskutuje normalno sa ljudima o svojim greskama zao mi takvih ljudi.


Pozdrav
Malopre sam napisao, pravila moraju da postuju! Znaci jedna opomena, za drugu gresku ban npr od 2 nedelje, za trecu mesec dana pa ce onda da se svi opamete i da postuju pravila, druge nema. Posto sam i u ovom delu od Bokija dobio urednicke funkcije ja cu pratiti situaciju i cim bude gresaka bice ban.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
greskac

Sve sam razumio sta si napisao .... postove sam i moje i tvoje izbrisao da nedizemo tenziju .... bezpotrebno nadam se da me razumijes ??? jer ... bit ce bezpotrebnih komentara u nedogled a mozda i vrijedjanja iz tih razloga moji i tvoji postovi su obrisani .... bez ljutnje nadam se ???

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
Zna li neko nacin na koji mogu da se gledaju nasi kanali preko onog vijetnamskog sajta, a da je za dzaba
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Hvala prijateljima i svima koji su mi pomogli da skužim kako sve gledati neovisno o svemu ,sad nema problema više s tim da
tražim bilo što ali definitivno znam koliko treba truda i pregleda da gledaš što voliš.Zašto i ja sam stavio nešto što nije ali ako staviš neki neviđeni IP što ljudi uzmu program i otkriju IP ,ajde kad ste frajeri skenirajte i stavljajte što ste našli kad je tak da vidim kako onda budete nakon sata provedene budete reagirali.Tko traži listu ako je IP otvoren dobiti će ju alli zaboravite tvz brze servere previše ljudi truda ulože da ih sebi nađu a za minutu ih možeš sahraniti.Tko treba pomoć dobiće ju kao što sam i ja ovdje pitao ,a neupitno ovdje ima vrhunskih programera.I normalno je sviđalo se nekom ili ne treba proći vremena malo i aktivnosti na forumu i sigurno ćeš imati sve što nekoga zanima bez obzira na teme.Pozdrav svim forumašima.​
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
ne znam koja je svrha ovih besplatni blogova sto embeduju iframe sa drugih slicnih blogova , osim sto unistavaju liste , da bih pogledao nesto treba ti citav minut zatvaranja reklama koje iskacu . svi zele biti webmasteri i izmisljati toplu vodu :gl_wacko:
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
miki147

To sto se stavlja po raznim sajtovima mislim prvobitno na nase kanale to su kanali iz postojecih lista ili su iste vec stavljene ovdje na forumu ili po raznim forumima koja svrha sveg tog mnogi od vas znaju no nebitno
Ja nikad neidem na te sajtove taman i da nemam nista nebi njima pravio promet.
Cinjenica ako neko od takvih ima svoju listu a pritom na sajtu kanale zastitio da ih nemozes izvuc ujedno pomaze samim svojim sajtom mnogobrojnim clanovima ovog foruma u datom momentu to je onda dobar Gest doticnog ... kapa dole .... sve ostalo .... pada u vodu rikne lista riknio i kanal na sajtu itd....
Pozdrav
 
Natrag
Top