Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
Nikako! Eto kako... Drugi je način emitiranja.. Za HD kanale ti je potreban DVB-S2 prijamnik.. Ovi SD prijemnici su većinom DVB-S
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Vjeruj mi vrlo dobro znam da ne mogu gledati HD na SD prijemniku. Nego sprdam se s njima nude nam free 1 mjesec, a ne možemo to gledati jer nam nisu zamijenili prijemnike . Sota je spominjao Total TV sat, stvarno ne znam šta vi čitate. Što se tiče totala mogu vam predložiti kad vam istekne pretplata tražite neke pogodnosti kao snižavanje cijene ili dodatne pakete, ja sam se nagodio za 50%popusta. Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Vjeruj mi vrlo dobro znam da ne mogu gledati HD na SD prijemniku. Nego sprdam se s njima nude nam free 1 mjesec, a ne možemo to gledati jer nam nisu zamijenili prijemnike . Sota je spominjao Total TV sat, stvarno ne znam šta vi čitate. Što se tiče totala mogu vam predložiti kad vam istekne pretplata tražite neke pogodnosti kao snižavanje cijene ili dodatne pakete, ja sam se nagodio za 50%popusta. Pozdrav!
ako nije tajna gde si dobio toliki popust ja za 6 godina nisam dobio nista za dz od njih, poslovnice su u Bgd
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Ja sam u Hrvatskoj i rekao sam im da više nisam u stanju plaćati punu cijenu, dali postoji mogućnost da mi izađu u susret. Pošalješ im mail. I da otkažeš prijaviš nanovo pa dobiješ 3mjeseca gratis i novi resiver . Neidi u poslovnicu tamo nemaju pojma o životu bar kod nas. Isključivo šalji mail.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Sorry - nesporazum !
Ako sam nekoga uvredio - izvinjavam se !
Pokusao sam samo malo da se nasalim - nista zlonamerno !
 
Natrag
Top