Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.139
1012149_829366473759375_3435587276149372795_n.png
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Izgleda da se na kraju sve vrti oko one poznate koliko para toliko muzike , a za nas obične smrtnike je kao dobitak na lotu kada imamo recimo sk i arene par dana pa nam ostaju : OBN,B92 i slični programi.Lijepi pozdrav svim članovima
x1tikmwnd
foruma iz maglovite Velike Gorice!
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Opp slika je trebala biti našeg dragog SF foruma ali mi baš nejde , a učim se pa ću se i jednog dana naučiti skenirati liste ,kanale šta već , još sam mlad i lep!
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Izgleda da se na kraju sve vrti oko one poznate koliko para toliko muzike , a za nas obične smrtnike je kao dobitak na lotu kada imamo recimo sk i arene par dana pa nam ostaju : OBN,B92 i slični programi.Lijepi pozdrav svim članovima foruma iz maglovite Velike Gorice!
Ma dobro je dok ma free..!!
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Izgleda da se na kraju sve vrti oko one poznate koliko para toliko muzike , a za nas obične smrtnike je kao dobitak na lotu kada imamo recimo sk i arene par dana pa nam ostaju : OBN,B92 i slični programi.Lijepi pozdrav svim članovima foruma iz maglovite Velike Gorice!

iako smo postavili ovaj deo foruma nevidljivim za neregistrovane clanove,prati se dosta sa strane sta se ovde napise...zato se i strogo vodi racuna sta se pise javno ...Ova tema postoji vec 4-5 godina i posecuje se i od strane provajdera i to je proverena stvar ,zato mora ponesto i da bude umotano u oblande.....

Sf ima vhunske strucnjake kada je internet tv u pitanju,i to stoji,mislim kao nijedan drugi forum, a odavanje raznoraznih tajni nebi nikome koristilo,jer ubrzo zatim to vise nebi bilo tajna ali ne bi ni radilo......Mislim da sam sve rekao.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ispustio sam reci jos nesto.......

neke tajne za koje ja znam iako nisam neki vrsni strucnjak po tom pitanju evo traju vec dve godine.....a nebi trajale ni dva meseca da su napisane ovde javno......Tako i pomenuti telekom.....Bio je tajna godinu ipo sigurno jer je napravljen ovde u nasem stafu, dok ja nisam predlozio da se objavi.......srecom jos uvek radi,dokle videcemo.......
 
Natrag
Top