Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Zna li neko koji pleyer podrzava m3u fajlove da napravim u notepadu iframe kod pa ubacim d3go kanale iz epg xml jer kad direktno stavim u vlc ili pot seckaju.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Nee to hocu da kada kliknu deca na pretrazivac koji sam napravio u bat fajlu da se automatski otvori i krene ultra preko pretrazivaca u pleyeru ali ne znam koji pleyer podrzava m3u za pretrazivace.Kao nekada kad je bila po sajtovima sbb lista koja se gledala preko pleyera koji nisu bili vlc ali zaboravio sam koji su bili da li flv ili...:gl_sigh:

Kome trebaju free tvviev kanali neka skenira ovu ip adresu:
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.572
Sad bi bilo dobro da oni koji posjecuju Internet Temu i samim tim svega i svacega Downloadovali preskenirajte svoj Racunar POD OBAVEZNO i ako naidjete na

Trojan:win32/comroki!gmb


brisite ja sam preskenirao sa Microsoft Security Essentials ili koristite neku vasu zastitu racunara koju posjedujete npr: Antivirus , Malwarebytes itd....

Koristite Google Translater za prevod

http://www.yac.mx/de/guides/trojan-...oki.A.601-through-yac-virus-removal-tool.html

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Sta se pojavljuje u procesima,koji proces je od virusa jer kod mene nema nista,tako da ne vredi da skeniram.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Treba da se skenira na onaj fazon kako se skeniraju net tv kljucevi.Ustvari treba da se zna kako sta naci na nekom sajtu.

tv.jpg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top