Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Treba da se skenira na onaj fazon kako se skeniraju net tv kljucevi.Ustvari treba da se zna kako sta naci na nekom sajtu.
A koji je to fazon, vidim forsiras tu pricu oko nettv kljuceva iz posta u post.
Sta nam vrijedi ta prica dok ne objasnis kako se skeniraju ti kljucevi.
Ja znam samo za ovaj fazon :beee:
c128_p405m.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Nece ti ni pokazati nista tek kad skeniras naci ces to ... ako uopste nemora da bude ?? ali moze.

Pozdrav
Samo sam skinuo siol zbog kanala ali ne verujem da je tu bio trojanac.

A koji je to fazon, vidim forsiras tu pricu oko nettv kljuceva iz posta u post.
Sta nam vrijedi ta prica dok ne objasnis kako se skeniraju ti kljucevi.
Ja znam samo za ovaj fazon :beee:
c128_p405m.jpg

Net tv je komplikovanije ni ja ne znam ovde sam skinuo ceo sajt preko programa za skidanje sadrzaja sa sajtova.IP adresu sam dao pa ko zna neka skenira.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Samo sam skinuo siol zbog kanala ali ne verujem da je tu bio trojanac.



Net tv je komplikovanije ni ja ne znam ovde sam skinuo ceo sajt preko programa za skidanje sadrzaja sa sajtova.IP adresu sam dao pa ko zna neka skenira.
Ako je komplikovano onda nista :roll:
Necu ni ja da skeniram, bojim se naci a onda zaboraviti kao i ti kako sam nasao.
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Samo sam skinuo siol zbog kanala ali ne verujem da je tu bio trojanac.

koliko se da primjetit ti si totalno puko upleces se u svaki post sa svojom verzijiom price koja nema nikakvog znacenja imas ovo skeniras ono itd koga briga zasto sta ti imas i sta skeniras od tvoje hvale nemas nikakvi popularnosti niti bilo kakvog profita samo se pitam u svemu u poslednji 20 tvoji postova sta zelis stim reci ili bolje receno dokazat
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.953
Samo sam skinuo siol zbog kanala ali ne verujem da je tu bio trojanac.



Net tv je komplikovanije ni ja ne znam ovde sam skinuo ceo sajt preko programa za skidanje sadrzaja sa sajtova.IP adresu sam dao pa ko zna neka skenira.
Ima nas koji možemo i te komplikovane skontati, pusti Losmija kraju, de ti to nama objasni.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ma treba naci samo pravi skener za net tv ili za npr ovu adresu [HIDE-POSTS=10]37.187.152.46:81[/HIDE-POSTS] koji prikaze i portove i nastavke posle portova.
 
Natrag
Top