Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Posto je za primjetiti da cesto dolazi do gresaka u postavljanju listi ili streamova zbog nepoznavanja pravila foruma (nemislim da to radi neko namjerno),dao sam predlog administraciji ako je tehnicki izvodljivo da se postavi adresa od "pravila foruma" koja bi uvijek bila vidljiva u vrhu svake novootvorene stranice,na taj bi nacin svi uvijek mogli da pogledaju i da na brzi nacin znaju sto se moze a sto ne a ne da se svakom pojedinacno odgovara gde i zasto je pogresio.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
E pa vidis da je forum fair i posten prema svojim clanovima ne bi postojalo to pravilo nego bi se napravio podforum u kojem bi clanovi mogli da kritikuju rad foruma ,kao i moderiranja podforuma,ali posto to nije slucaj ,slobodno mozete da izbrisete moj account ,hvala unapred.

Tema za to vec postoji, ovo pravilo se odnosi samo na neosnovane kritike, kao sto je ova, jer je pravilo ocigledno prekrseno.

http://serbianforum.org/forums/novosti-pitanja-i-predlozi-u-vezi-foruma.92/


Posto je za primjetiti da cesto dolazi do gresaka u postavljanju listi ili streamova zbog nepoznavanja pravila foruma (nemislim da to radi neko namjerno),dao sam predlog administraciji ako je tehnicki izvodljivo da se postavi adresa od "pravila foruma" koja bi uvijek bila vidljiva u vrhu svake novootvorene stranice,na taj bi nacin svi uvijek mogli da pogledaju i da na brzi nacin znaju sto se moze a sto ne a ne da se svakom pojedinacno odgovara gde i zasto je pogresio.


Sto se mene tice moze, ali mislim da je vec dovoljno vidljivo na prvoj stranici foruma:
http://serbianforum.org/forums/pravila-i-tutorijali-foruma.93/

Takodje i na svakom podforumu, koji ima posebno uredjena pravila zbog specificnosti, pravila se nalaze u lepljivoj temi, tako da je medju prvim temama koje se moraju videti kada se prvi put dodje na forum ili podforum(i svaki drugi put), i evo gde je to za ovaj pdf:
http://serbianforum.org/threads/pravila-na-forumu.363578/
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Apsurdno je da se svakih 10-15 dana o istome mora raspravljati.
Onaj ko slučajno pogriješi kaže izvini , idemo dalje, niko ne zamjeri.
Uvjek ima mudrova kojima ne odgovaraju pravila, ljudi koji se brinu o forumu bi trebali biti njihovi robovi- ispravljati, prebacivati, objašnjavati i izvinjavati im se. Stara narodna poslovica: batina je iz raja izašla.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.688
E pa vidis da je forum fair i posten prema svojim clanovima ne bi postojalo to pravilo nego bi se napravio podforum u kojem bi clanovi mogli da kritikuju rad foruma ,kao i moderiranja podforuma,ali posto to nije slucaj ,slobodno mozete da izbrisete moj account ,hvala unapred.
Nemoj me kritikovati..... znam vise nego sto kazem.... mislim vise nego sto govorim..... primecujem vise nego sto ti mislis...

Jurim svaki Dan za pojedincima na forumu ispravljajuci svaku vrstu gresaka i nikako da ih stignem .... nisi ispostovao pravila obrisan ti je Post .... cemu polemika kad si TI KRIV za to ???

Druga stvar napisao sam ti na PM o tvom postu sa HPOSTS 400 mogao si na PM da mi se obratis i odgovoris na moju PM upucenu tebi ... ali NE ti bezpotrebno dizes tenziju na forumu.

Trece je koliko se sjecam ovako nesta sam sad izbrisao odnosi se na tvoj Post sa HPOSTS 400 umjesto 100 a to znaci cim znas za HPOSTS 400 znas ti i za HPOSTS 100 samo mi se cini da ti je to proslo mimo tebe namjerno ???

Inace postovi su se od strane nas ispravljali i nisu se slale opomene na PM da se izbjegnu nepotrebne da nekazem svadje itd....

Cetvrto je da postujes odluke koje donose ljudi iz Stafa i da se ne prepires bezpotrebno jer si u ovom slucaju vezano za tvoj Post pogresio TI i niko drugi znaci sam sebi priznaj gresku i Kraj idemo dalje


Ako imas potrebu za bilo koju vrstu konsultacije samnom obrati mi se preko PM

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.688
E sad ona lista za kojom zalite ponovo je Validna pa sad pamet u glavu i dva puta razmislite kome dajete jer.... ne samo da je bila ovdje forsirana nego i po nasim drugim forumima a na jednom od nasih foruma Lik ju je pa skoro iz dana u Dan postao itd... a da je clan naseg foruma Milion na 100

Pozdravljam
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Dajte ljudi sto ste takvi. Zar mi niko ne moze poslati na pp neku stabilnu listu EX-YU kanala sa SK u sebi ili samo SK, ISKLjUCIVO SAMO ZA MENE. Ako treba kazite i platicu nekome. Nemam sta da gledam pa mi treba neka stabilna listica da pogledam nekad neki film, utakmicu ili bar vesti da mogu da pratim. Koja je svrha onda tih lista koje su kod vas, o kojima polemisete, a da ne mozete da posaljete nesto. Ako mislite da cu je siriti dalje dajte neki user i pass za televiziju koju cu ja ukucati i koju vise nece moci nigo da gleda sem mene na mom laptopu.
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
E sad ona lista za kojom zalite ponovo je Validna pa sad pamet u glavu i dva puta razmislite kome dajete jer.... ne samo da je bila ovdje forsirana nego i po nasim drugim forumima a na jednom od nasih foruma Lik ju je pa skoro iz dana u Dan postao itd... a da je clan naseg foruma Milion na 100

Pozdravljam
Ma ona je aktivna odma cim je stala samo nevalja to sto su jedan strim isti dan postavili na jedan strani forum mislim da je bilo sk1 ili arena1

(SPORT KLUB 1 je bio postavljen)
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.688
Ma ona je aktivna odma cim je stala samo nevalja to sto su jedan strim isti dan postavili na jedan strani forum mislim da je bilo sk1 ili arena1

(SPORT KLUB 1 je bio postavljen)
Moguce ako mislimo na istu listu a ako ne ................. ima istine u tvom Postu :mig:

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
E sad ona lista za kojom zalite ponovo je Validna pa sad pamet u glavu i dva puta razmislite kome dajete jer.... ne samo da je bila ovdje forsirana nego i po nasim drugim forumima a na jednom od nasih foruma Lik ju je pa skoro iz dana u Dan postao itd... a da je clan naseg foruma Milion na 100

Pozdravljam

to ona hls lista? neće opet dugo.. opet sam je vidio na par mjesta....
 
Natrag
Top