Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
mozel jedno pitanje zasto mi stremovi od vektora nece da radi na androidu
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pozdrav, već sam ranije postavio pitanje na forumu, pre jedno nedelju dana, ali nije bilo objavljeno u okviru ove teme:

Da li kod ovih silnih ruskih lista postoji neka koja je LQ, da moze da se gleda sa malo slabijim netom? Do 2 mb/s?

Da li kod njih postoji nešto tipa kao kod t-2 gde se predzadnji broj menja od 1-5 i tako se prilagodjavamo brzini svog neta?
Hvala unapred.

P.s. Ne morate objavljivati servere, samo nastavke koji su adekvatni, servere ću pronaći sam. Hvala.
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-5557#post-1366905
Naravno da ti je pitanje objavljeno, cak je i ostavljeno u onoj glavnoj i posecenijoj temi gde su streamovi.
A odgovor na tvoje pitanje, sto se Rusa tice, oni su dosta aktuelni i rasprostranjeni i imaju najrazlicitije moguce, sad ti uzmi pa probaj ove sto se objavljuju i vidi koja ti odgovara zbog neta pa trazi posle servere od tih provajdera. A i imas ovde ljude koji objavljuju Ruse pa vidi popricaj sa njima, sigurno imaju informacije malo bolje od mene.
PS Ako pojacas internet i volis sport u kvalitetnoj HD slici, ruski torrent streamovi sportskih kanala su fenomenalni ili torrent addon za xbm takodje.
Pozz
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Zna li neko kako se mogu ponovo registrovati i gledati ovo
Kod:
http://tvzavan.bnet.hr/login
Da li je moguca samo jedna registracija po ip adresi ili onaj file sto se instalira mora da se obrise iz registra ili nesto trece?
Ne zuri mi se, ako neko zna ili ima neku ideju, moze napisati, hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Zna li neko kako se mogu ponovo registrovati i gledati ovo
Kod:
http://tvzavan.bnet.hr/login
Da li je moguca samo jedna registracija po ip adresi ili onaj file sto se instalira mora da se obrise iz registra ili nesto trece?
Ne zuri mi se, ako neko zna ili ima neku ideju, moze napisati, hvala unapred
Sa drugim mejlom samo i to ti je to :) Ja se registrovao i gledam preko browsera, al ne znam dal moze nekako da se izvuku strimovi za vlc i xbmc? :)
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Sa drugim mejlom samo i to ti je to :) Ja se registrovao i gledam preko browsera, al ne znam dal moze nekako da se izvuku strimovi za vlc i xbmc? :)
Kako s drugim mailom kad uopste nemam opciju da se registrujem opet?
Stoji mi obavestenje da zovem neki broj i da aktiviram i platim, nema opcije da se registrujem. Objasni na koji nacin se registrujes posto su mi jos nekoliko ljudi reklo da isto nema opciju kao prilikom prve registracije? Pozz
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
498
Kako s drugim mailom kad uopste nemam opciju da se registrujem opet?
Stoji mi obavestenje da zovem neki broj i da aktiviram i platim, nema opcije da se registrujem. Objasni na koji nacin se registrujes posto su mi jos nekoliko ljudi reklo da isto nema opciju kao prilikom prve registracije? Pozz
jesil probao da izbrises cache ili mozda uninstall plugin koji koristi za gledanje ?
 
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Kada si vec pomenuo....Ovih dana je izasla i treca verzija tog programa,koju su opet kreirali ljudi iz stafa SF i kojima i ovom prilikom zelim da se zahvalim a posebno mladoj nadi SF-a koji ce se prepoznati vec.......Da, ona radi jako dugo i nije prosirena ,a nadam se i da nece u buducnosti.....Jednom prilikom sam rekao da se moze gledati Telekom a pojedinci su mi se smejali i misleli da umisljam nesto,posto je svuda na netu pisalo da je to nemoguce...

Zato sam u dogovoru sa losmijem i postavio jedan drugi program ,njegov naravno,koji takodje omogucuje gledanje.....Napomenuo sam da strimovi kratko traju,naravno mi znamo razlog zasto je to tako ,i tako mora biti....ne zbog nas vec zbog Telekoma ....
ma potpuno si u pravu radi to dosta dugo sigurno si mislio na ovo
 

Prilozi

  • untitled 1.PNG
    untitled 1.PNG
    36,5 KB · Pregleda: 157
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Zna li neko zbog cega je usporen pristup forumu,bar je kod mene tako,treba mi oko minuta da otvorim stranicu,ostale sajtove otvaram bez problema...poz...
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Zna li neko zbog cega je usporen pristup forumu,bar je kod mene tako,treba mi oko minuta da otvorim stranicu,ostale sajtove otvaram bez problema...poz...

Ne znam, kod mene przi kao ludo.

Mozda je server bio malo opterećen ili ti je net bio prigušen. Trebalo bi da ti radi dobro sada.
 
Natrag
Top