Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
jedno strucno pitanje kad otvroim ip adresu primer 111.111.11.1:8888/status prazan server kako da znam koje su udp adrese tu nalaze naravno i port ?

Jedan nacin da cekas kad se neko prikaci na server, pa da vidis udp port.
Drugi nacin da skeniras sve udp portove, nekako ne ide jer postoje milijarde kombinacija.
Treci nacin, postoji skripta preko koje se ulazi u server i ucita sve, aktivne udp portove i plejlista. Niko iz ex-yu prostora nema tu skriptu ili ja neznam da je ima.
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
nesto mnogo nervoza ima ovih dana na forumu
moze li se bar znati sta je razlog

sve nesto nekome smeta
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
Jedan nacin da cekas kad se neko prikaci na server, pa da vidis udp port.
Drugi nacin da skeniras sve udp portove, nekako ne ide jer postoje milijarde kombinacija.
Treci nacin, postoji skripta preko koje se ulazi u server i ucita sve, aktivne udp portove i plejlista. Niko iz ex-yu prostora nema tu skriptu ili ja neznam da je ima.

3 opcija je najbolja :D hvala u svakom slucaju
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2013
Poruka
19
Pitanje ... Koristim Apple tv 2 i Xbmc zadnje vrijeme ne radi mi Navi x ( zadnja verzija) ... mozda neko ima rijesenje ... Hvala
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
navi x zna po nekoliko dana tako najgore je kroz vikend tesko se ocitava strpliv spasen bice:)
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Postoji li mogucnost ubacianja vise od jedne ip adrese od tv headend u vlc media plejer,ako neko moze da mi kaze kako to da uradim...hvala unapred...
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Pozdrav, već sam ranije postavio pitanje na forumu, pre jedno nedelju dana, ali nije bilo objavljeno u okviru ove teme:

Da li kod ovih silnih ruskih lista postoji neka koja je LQ, da moze da se gleda sa malo slabijim netom? Do 2 mb/s?

Da li kod njih postoji nešto tipa kao kod t-2 gde se predzadnji broj menja od 1-5 i tako se prilagodjavamo brzini svog neta?

Hvala unapred.

P.s. Ne morate objavljivati servere, samo nastavke koji su adekvatni, servere ću pronaći sam. Hvala.
 
Natrag
Top