Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Da ne bude zabune oko ovoga, mislim da neka funkcija nema veze sa razmenjivanjem, cak sta vise ja sam vise lista dobijao pre nego sto sam postao urednik, mada liste nisam nikada trazio, uglavnom sam pitao da bih nesto naucio. Doduse moram da priznam da mi je i pre i posle nudjeno par lista, ali meni ne trebaju, otprilike mogu da se snadjem za neki kanal sto zafali a tv vrlo retko gledam tako da...:) :)
Znaci nema nekog povlascenog statusa, liste se razmenjuju sa prijateljima, sa funkcijom i bez funkcije, nema neke razlike.
Ok ! Hmm !
Nego, nesto razmisljam - bas bi bilo lepo da su urednici i moderatori prijatelji, ali da ne gnjavim vise - ovde prekidam !
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
96
Da li neko ima stream za Nickelodeon sa hrvatskim ili srpskim audi zapisom? Može na pm ili ovdje. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2013
Poruka
70
Jeli ima ko novi IP od unistream liste? Skeniram vec nekoliko dana ali nista da uhvatim.
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
139
moze li stream za kosarku bih velika britanija, i za njemacku kup
#
hvala
 
Učlanjen(a)
06.06.2014
Poruka
186
Zna li itko koja TV kuca prenosi kvalifikacioni mec Velika Britanija vs BiH ? hvala
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.722
Zna li itko koja TV kuca prenosi kvalifikacioni mec Velika Britanija vs BiH ? hvala
Izmedjuostalog i prenos V Britanija vs BiH prenosi BT Sport 1

TV SCHEDULE

13.08.2014

Czech Republic - Portugal
CT SPORT (Czech Republic) 23:20 CET 22:20 / local time (delayed)
Hungary - Georgia
Digi Sport 1 HUN (Hungary) 17:45 local time (live)
Romania - Sweden
Digi Sport 3 ROU (Romania) 18:00 CET 19:00 / local time (live)
Russia - Italy
RUSSIA 2 (Russian Federation) 17:55 CET 18:55 / local time (live)
Netherlands - Israel
Sport 1 Select (Netherlands) 20:20 CET 19:20 / local time (live)
Denmark - F.Y.R. of Macedonia
DK4 SPORT (Denmark) 19:00 local time (live)
Great Britain - Bosnia and Herzegovina
BT Sport 1 (United Kingdom) 21:30 CET 20:30 / local time (delayed)
Latvia - Slovak Republic
LTV 7 (Latvia) 19:05 CET 20:05 / local time (live)
Austria - Germany
ORF SPORT+ (Austria) 20:15 local time (live)
Belgium - Belarus
BE TV / Sporting Telenet (Belgium) 20:30 local time(live)
Montenegro - Bulgaria
TVCG 2 (Montenegro) 21:00 local time (live)

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.386
Jedno pitanje !!!
Postavio sam utakmicu dortmund bayern i objavio je prvi na glavnoj temi sto inace svi radimo(dobio 2 hvala).Naravno prije toga sam napravio vlastiti link u temi sport uzivo koji je ok radio.Sve bilo dobro dok neko nije obrisao post u sport uzivo.Doslo je do toga da kad bi se kliknulo na moj link u glavnoj temi da se ide na utakmicu pisalo bi greska,naravno jer mi je post obrisan.Sad me interesuje da li je novo pravilo da se utakmice vise ne objavljuju na taj nacin ili se samo stavljaju u temu sport uzivo.
 
Natrag
Top