Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
Pozdrav imam situaciju sa ip port skenerima kao npr wotweb reinstalirao sam sistem odjednom kada pokusavam skenirati ip adrese konekcija mi pukne.cim zaustavim skeniranje vrati se konekcija.to sam probao i sa drugom internet konekcijom na istom racunaru i isto mi radi..pre mi je odlicno islo ali odjednom reinstalacijom sistema imam takav problem..hwala na odgovoru i pomoci.pozdrav..
Imam isti problem vec duze vreme. U pocetku je cirkus pravio samo Http proxy scanner, a sada i svi ostali. Sa svojim skeniranjem gasim net svima u stanu. Cak, sam par puta tako blokirao internet konekciju da ni resetovanje rutera nije pomoglo, vec sam morao da zovem SBB da me odblokiraju. Smanjenje broja tread-ova ne pomaze. Ako neko ima pametnu sugestiju, neka pise.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Sky Sports 5 krece za nesto manje od 9h !

Sky Sports 5 - August 12 10 20 37.jpg

Sky Sports 5 is your new home of European football. You will be able to see UEFA Champions League, Spanish La Liga, Dutch Eredivisie, UEFA Euro 2016 Qualifiers and more.
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.653
Postoji adresa za SKY Sport 5 koji se pusta u Vlc kako ne .... samo se treba malo potruditi i naci istu jer.... od jednog streama ako postujes javno ili das nekom ima komplet listu vise od 200 kanala u kojoj su svi SKY kanali i SD i HD i mnogih drugih zemalja kao npr Italy , UK , TR , Arab , Poljska itd..... da ne nabrajam tu su BT Sportovi HD , OSN Sportovi HD, Eurosport UK , Smart Sport HD itd....

SKY SPORT 5.png

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
Postoji adresa za SKY Sport 5 koji se pusta u Vlc kako ne .... samo se treba malo potruditi i naci istu jer.... od jednog streama ako postujes javno ili das nekom ima komplet listu vise od 200 kanala u kojoj su svi SKY kanali i SD i HD i mnogih drugih zemalja kao npr Italy , UK , TR , Arab , Poljska itd..... da ne nabrajam tu su BT Sportovi HD , OSN Sportovi HD, Eurosport UK , Smart Sport HD itd....

Pogledajte prilog 55911

Pozdrav
Koliko kontam, pitao je samo za nastavak.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.653
Koliko kontam, pitao je samo za nastavak.
Koliko ja kontam pitao je za SKY SPORT 5 .... DB ili UDP drugo ko.kaze da je nastavak u pitanju ??? a trece napisao sam da postoji adresa e sad na koji nacin ??? Da je udp ja bih napisao i da je DB isto bih napisao ali nije to kaze sve da nije lako pronac te adrese zato sam napisao to sto sam napisao a cetvrto nisam odgovorio na postavljeno pitanje tebi nego njemu RESPECT za tebe

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Da nepisemo vise o tome,vazno je da ima a ja cu da nadjem stream,nije problem....
 
Natrag
Top