Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ako verujete nikad un zivotu nisam pustio taj BeIN sport :D A obozavam sve tipove sporta, problem sto suti kanali najkraceg veka po meni pa se ni ne vredi cimati toliko.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Kanali su objavljeni pre 2 dana prema google, tako da eto ako znate ko ih je objavio, znate i koga treba izbegavati za deljenje listi. Ja bih ovim pricu zavrsio da vise ne ulazimo u bespotrebnu raspravu kao i uvek. Znate da nikada nije bilo pobednika u tim raspravama....

Kod:
http://goo.gl/s2335n

EDIT: 3 dana prvi put
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Kanali su objavljeni pre 2 dana prema google, tako da eto ako znate ko ih je objavio, znate i koga treba izbegavati za deljenje listi. Ja bih ovim pricu zavrsio da vise ne ulazimo u bespotrebnu raspravu kao i uvek. Znate da nikada nije bilo pobednika u tim raspravama....
tako je...
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Nije stvar u tome da zabranis nekome da kaci ili da se osudjuju oni koji kace, vec sto to rade..pa jbm li ga, dal svestno ili nesvestno to rade i ne kontaju da kad se okaci negde da ce to kratko da traje pa samim tim su i oni na gubitku.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Prvo niko mi nikada nista nije dao niti sam trazio.Drugo dogovorite se vise sta
moze da se stavlja u hide,ili mi sami da odlucimo ako smatramo da nesto vredi.
I trece zasto smisljeno,stalno neke teorije zavere imate i gledajte ali pustite
i nas da gledamo.
I jos nesto stalno se neko zahvaljuje nekom tipa prepoznace se on, slobodno se
zahvalite onom ko vam pomogne neka se zna nema ih mnogo.

Veliki pozdrav posebno za Denisa boki71 i bobanku.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Nije stvar u tome da zabranis nekome da kaci ili da se osudjuju oni koji kace, vec sto to rade..pa jbm li ga, dal svestno ili nesvestno to rade i ne kontaju da kad se okaci negde da ce to kratko da traje pa samim tim su i oni na gubitku.
pise se "svesno" i "nesvesno"!
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Ti kanali su već objavljeni i na drugim forumima tako da dalja rasprava na ovu temu nema nikakvog smisla. Gledajte dok traju i gotovo. A neće dugo trajati
 
Natrag
Top