Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Da li mogu da dobijem neke stabilne liste bilo kakve rusi turci danci ameri ....samo da traju ...posto pravim listu kanala u XBMC u Live TV ..pa da dodam mojim kanalima.... ...
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Da li neko slučajno ima Sk kanale - srpske ili hrvatske nebitno - sa slikom pristojnog kvaliteta na kojoj bi se mogla videti loptica kad se gleda tenis :D Hvala unapred!
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Pozdrav drustvo treba mi neko ko se razumije u php programiranje :))) ako ima koji dobrovoljac nek se javi u innbox....

Bice naravno i nagradjen :)))


Molimo clanove da postavljaju postove u odgovarajucim temama!!!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Moze li mi neko reci, zasto neki OpenWebif nece da pusti kanal, kada lepo pise Nothing playing;
ili npr. zasto nece da pusti kanal koji trenutno ide - prevuce zutu liniju - ali slika ne ide;
ili, neke kanale pusti, a neke nece ?
ako se radi o skremblovanim kanalima onda verovatno taj box nije u mrezi na CS....ako nema slike i na free kanalima onda i meni nije poznat odgovor....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
imam i ja jedno pitanje...mozda ce slovenacki forumasi vise znati o tome....naime kroz cirka mjesac dana cu konacno dobiti opticki net....e sad me zanima dal mogu kod bilokojeg slovenackog provajdera traziti da bi gledao IPTV putem kompjutera i ne preko njihovog boxa? Znaci ja bi se legalno pretplatio recimo na siol ili amis te da bi gledao njihov full paket preko UDP na kompjuteru.....nemam namjere koristiti njihov box jer se mi ne gleda kanale putem televizora.....nisam ga gledao vec jedno 5 godina sigurno jer mi nije bilo potrebno jer sve gledam preko kompjutera......
 
Natrag
Top