Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.949
Moze li se u vlc-u iskljuciti trajno obavjest error. I jos nesto sto me nervira u vlc-u, kada je smanjen prikaz (ne full screen) stalno menja velicinu prikaza kad prebacujem sa jednog na drugi program zavisno da li je hd ili ne. Postoje li resenja.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Moze li se u vlc-u iskljuciti trajno obavjest error. I jos nesto sto me nervira u vlc-u, kada je smanjen prikaz (ne full screen) stalno menja velicinu prikaza kad prebacujem sa jednog na drugi program zavisno da li je hd ili ne. Postoje li resenja.
Za menjanje velicine, ides na tools/preferences/All/interface/main interfaces/qt pa odstikliras resize video to the native size.
Za drugo nisam jos nasao :)

Edit: nasao i drugu opciju:)

tools/preferences/All/interface/interface interactions odstikliraj.

E sad moze da se desi da jos nesto iskljuci, jer opcija kaze da sluzi da izbaci obavestenje, kada je potrebno da korisnik izvrsi neku interakciju. Pozdrav :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Za menjanje velicine, ides na tools/preferences/All/interface/main interfaces/qt pa odstikliras resize video to the native size.
Za drugo nisam jos nasao :)

Edit: nasao i drugu opciju:)

tools/preferences/All/interface/interface interactions odstikliraj.

E sad moze da se desi da jos nesto iskljuci, jer opcija kaze da sluzi da izbaci obavestenje, kada je potrebno da korisnik izvrsi neku interakciju. Pozdrav :)
Destikliraj i show uninported mesages
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Moze li mi neko reci, zasto neki OpenWebif nece da pusti kanal, kada lepo pise Nothing playing;
ili npr. zasto nece da pusti kanal koji trenutno ide - prevuce zutu liniju - ali slika ne ide;
ili, neke kanale pusti, a neke nece ?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top