Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ništa novo, Partizan je opet šampion!

Upravo tako..........a mi da se vratimo dalje temi ......

Probleme koje imamo i ako ih imamo u stafu resavacemo dalje sami,kao i o nacinu daljeg rada u ovoj temi......

Te MOLIM korisnike da se suzdrze daljih komentara u ovoj temi ,narcito kritika upucenih ofarbanima i da nastavimo dalje gde smo stali.....
..
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ujedno upucujem poziv ironaci da se vrati u ovaj deo foruma i nastavi gde je stao....takodje i Aleks ce biti odbanovan.Apel svim korisnicima,postujte pravila a mi cemo naravno biti fleksibilniji i vise gledati kroz prste za slucajna propuste i krsenja pravila.....dok cemo samo namerne sankcionisati ubuduce......
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Ujedno upucujem poziv ironaci da se vrati u ovaj deo foruma i nastavi gde je stao....takodje i Aleks ce biti odbanovan.Apel svim korisnicima,postujte pravila a mi cemo naravno biti fleksibilniji i vise gledati kroz prste za slucajna propuste i krsenja pravila.....dok cemo samo namerne sankcionisati ubuduce......
Drago mi je da ste dosli do racionalnog rijesenja,a jos mi je draze da moji postovi nisu bili uzaludni...
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Ujedno upucujem poziv ironaci da se vrati u ovaj deo foruma i nastavi gde je stao....takodje i Aleks ce biti odbanovan.Apel svim korisnicima,postujte pravila a mi cemo naravno biti fleksibilniji i vise gledati kroz prste za slucajna propuste i krsenja pravila.....dok cemo samo namerne sankcionisati ubuduce......
zahvaljujem se na ukidanju sankcija,puno vremena i truda je bilo ulozeno s moje strane,moguce je da sam pogresio,svi grese,nije mi bila namera da nekog uvredim,ja vise necu postovati nista bar sto se streamova tice jer nema svrhe ni efekta i samo gubim svoje dragoceno vreme,toliko da nebudem dosadan,pozdrav za sve clanove foruma...
 
Natrag
Top