Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Prvo niko mi nikada nista nije dao niti sam trazio.Drugo dogovorite se vise sta
moze da se stavlja u hide,ili mi sami da odlucimo ako smatramo da nesto vredi.
I trece zasto smisljeno,stalno neke teorije zavere imate i gledajte ali pustite
i nas da gledamo.
I jos nesto stalno se neko zahvaljuje nekom tipa prepoznace se on, slobodno se
zahvalite onom ko vam pomogne neka se zna nema ih mnogo.

Veliki pozdrav posebno za Denisa i bobanku.

To tajno zahvaljivanje je u cilju da se zastite ti koji su nam izasli u susret, bar ja to radim zbog toga, ne zelim sa napisem "Losmij mi dao ovo, hvala mu", i onda njih 10 spopadne tog lika da i njima da.

Ja nemam niti cu ikad imati i 10 deo onoga sto drugi imaju ali ne bih voleo da se pojavi nesto javno od toga sto je dobro pa makar to ne imao ni ja ako ce da crkne posle dan-dva.

pise se "svesno" i "nesvesno"!

Ok, lapsus, nema potrebe da raspravljamo o mom pravopisu ali hvala sto si skrenuo paznju.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
To tajno zahvaljivanje je u cilju da se zastite ti koji su nam izasli u susret, bar ja to radim zbog toga, ne zelim sa napisem "Losmij mi dao ovo, hvala mu", i onda njih 10 spopadne tog lika da i njima da.

Ja nemam niti cu ikad imati i 10 deo onoga sto drugi imaju ali ne bih voleo da se pojavi nesto javno od toga sto je dobro pa makar to ne imao ni ja ako ce da crkne posle dan-dva.



Ok, lapsus, nema potrebe da raspravljamo o mom pravopisu ali hvala sto si skrenuo paznju.
Prvo nisam ni mislio da kazes ko ti je sta dao,hvala greskac na pomoci je dovoljno.
Drugo znas li koliko nasih ljudi nema nista, a sami ste dosli do zakljucka da je objavljeno jos pre dva dana
znaci ceo svet gleda sto nebi i mi.
Trece Losmij se stalno pominje u pozitivnom kontekstu i normalno je da ce ga
kontaktirati,tako da ga i ovom prilikom pohvaljujem za sve ono sto je uradio
za ovaj forum.
Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ma samo sam napisao misljenje, nit ubedjujem nekog u nesto nit mi to namera.
Verujem da je ovo objavljivanje (ne ovde sto je danas objavljeno vec 21. 6. na r.....) pogodilo clanove koji su jedino ove bein sport kanale u ovako kvalitetnoj rezoluciji imali.

Ja znam jos za jednu dobru listu sa bein hd kanalima i ne bih voleo da se objavi, ali ako to odlucite, ja vam ne mogu zabranim, vasa volja.
Razumem ja i njih, svetsko prvenstvo je, kad ce da zarade ako ne sad ali mi treba da se borimo protiv toga a ne da im pomazemo - moje misljenje.

Aj uzivajmo, krece fudbal, da vidimo cudo da grci s jednim golom u tri utakmice prodju u drugu fazu...A samo to nisam hteo :D
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
:) kako naseda narod na snimljeni materijal za bein sport
Kod:
http://110751-f.akamaihd.net/ajswebch309_1_2400@s12996?primaryToken=2072942531_6cdf0cab90e85e5dc50fd29258709ea1&v=3.4.0&fp=WIN%2014,0,0,125&r=CISXO&g=UOASUSAPNWEK
jel se token menja na svaki par sekunde ili minut vremena
zato uzivajte u snimci pozdrav svima i gledajte sta kopirate kad stavite u vlc
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
:) kako naseda narod na snimljeni materijal za bein sport
Kod:
http://110751-f.akamaihd.net/ajswebch309_1_2400@s12996?primaryToken=2072942531_6cdf0cab90e85e5dc50fd29258709ea1&v=3.4.0&fp=WIN%2014,0,0,125&r=CISXO&g=UOASUSAPNWEK
jel se token menja na svaki par sekunde ili minut vremena
zato uzivajte u snimci pozdrav svima i gledajte sta kopirate kad stavite u vlc
Gresis - evo vidi, pa proveri !
http://www.en.beinsports.net/tv-guide
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
vai123 jucer smo pricali o tome da netreba forsirati ovu Bein HD listu jer je vec dosta puta stavljena a ti je opet danas postavi,daj pustimo ljude da malo uzivaju u dobroj slici....hvala na razumjevanju..
 
Natrag
Top