Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ajd narucite po pivo i sednite i popricajte u cetri oka ..........ili u Urednicki ili na PP.........zavrsili sa tim.....

nevidim razlog da se dalje raspaljuje vatra......
A zasto ti boki ne bi presudio? jer ovde je u tome i stvar. Meni je Sota pre 2 sata rekao da je za isto to. Sad ne daje odgovor za javnost. Najvise oko tog hpostsa je problem, lepo ti presudi. Na malo stvari je jos ostalo da se pravi svadja, a nekom ocigledno svadja odgovara. Reci ti da je ili dopusteno da se prave greske ili da svako ko napravi gresku ide ban od nedelju, dve, mesec, to vec ti odluci. I kraj price, problema nema. A sto se mene tice, sta god presudio, videces da cu postovati.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Ljudi ja ipak mislim da nije mesto ovoj raspravi ovde. Dogovorite se kako cete na dalje da radite, sto je bilo do sada bilo je.
Mislim da bi najbolje resenje bilo parcijalni ban, na primer samo zabrana postovanja u ovoj temi na neko krace vreme, po pravilu 2 zuta crveni 90 minuta(npr nedelju dana). Zasto samo pristup ovoj temi? zato sto mnogo clanova je aktivno u drugoj temi i ovde ponekad zaluta, pa ne bi bilo pravedno kazniti zabranom celom forumu, jer na ovom forumu ima isuvise mnogo dobrih tema i ov anije jedina. Igrom slucajeva, zapazio sam Ironaca-u na mnogim drugim temama, jer izbacuje meni zanimljive stvari. Ne stajem u odbranu, jer njega ne poznaejm i mislim da ni mozda sam progovorio recenicu na chatu mozda sa njim :) Ova tema je dosta neuredna, i mislim da se ovde treba nesto ozbiljno promeniti. Razumem Che-ov entuzijazam oko uredjivanja ove teme, kao I Sotinu zelju za jednakim tretmanom, i obojica su donekle u pravu. Ovakve rasprave se vrlo cesta pojava ovde, tako da je ocigledno da sistem ne funkcionise. Mozemo glumiti nase politicare i drzati strane, a mozda je najbolje probati sa novim sistemom. Na ovaj nacin samo se steti Serbian Forumu, koji je meni vrlo drag forum, jedini na kome sam aktivan. Iako sam u ovoj temi najmanje aktivan, jer stvarno nisam u mogucnosti da pomognem ljudima u vezi ovih stvari previse, ipak sam sebi dao za pravo da komentarisem ovu situaciju, iz razloga, jer sam dosta tema pratio na ovom forumu, i rekao bih da je jedino podforum Religija slican ovome, sa ovoliko rasprava, i presipanja iz supljeg u prazno, svaka strana gleda iz svog ugla, i nikako da se dodje do kompromisa.
Ovim nikako ne bih hteo da ukorim urednike/moderatore, jer Sota, Denis, kao i Jurivaka, rade svoj posao prilicno dobro, problem je grupacija ljudi koja dolazi iz odredjenih pobuda na ove delove foruma, te pobude su i na jednom i drugom podforumu dokazivanje velicine, uz dodatak u ovoj temi materijalna korist, a onoj politicko/religijska korist.
Resenje je vrlo jednostavno, upozorenje ili brisanje posta uz argumentovanje, i kaznjavanje svake dalje rasprave banom. Mora se znati cija je zadnja, ako se kojim slucajno desi greska, tu su i visi i greska se da ispraviti. Znaci sve sto treba raditi je ubiti raspravu u samom pocetku, ako neko nije zadovoljan vasom odlukom, ima kome da se pozali pa ili ce mu se uvaziti ili ne.
Pomenuo sam Jurivaku i religiju, jer ja mislim da su to dve teme na kojima uvek dolazi do rasprava, i ovakvih situacija, moram reci da se on opet malo bolje nosi sa takvim situacijama.
Osim sprecavanja rasprava, treba se spreciti i svaki lov na vestice, prozivke i sve slicno treba saseci u korenu jer one su i uzrok ovakvih rasprava. Ukoliko neko ima razloga da sumnja da je neko, neko drugi, da neko radi nesto sto ne bi trebalo i tako dalje, treba se obratiti onima koji taj problem mogu da potvrde i rese, privatnom porukom. Da to mi je jedna zamerka, pojedini iz uprave, imaju iskljucenu opciju za primanje poruka, ja znam, koliko je to iritantno, i sam znam kako sam pojedinima ja dosadjivao porukama, i da su im inbox-i verovatno zatrpani, ali mislim da bi bolje bilo da omoguce opcije, i samim time sprece da se neproverene optuzbe, koje dovode do ovih rasprava, objavljuju javno. Izvinjavam se onima koje sam gnjavio pitanjima, moram reci da sam pokusao da pitam u temi pitanja i odgovori, medjutim, ta tema se pretvorila u debatu ko ima vise slicica(premesteno u tv album), ko je sta nasao prvi, ko je ko, ko je kome, sta i kako, tako da odgovore nisam dobio, pa sam bio prinudjen da pitam tako. Da se ne bi izbegla, kazna javnog ponizenja za kaznjene moze se napraviti podgrupa sa crnom listom, obelezenim za ne saradnju, i zabranjenim pristupom temi.

Ovo je sve napisano iz najbolje namere, bez ikave zelje ili namere da ikoga uvredim, cak sta vise hteo bih da zahvalim ljudima koji se ovde trude, i moje zamerke nisu tu da kritikuju, vec ih vise treba shvatiti kao predlog, kako bi se ovim temama vratila funkcionalnost, i kako bi oni koji zasluzuju, dobili svu pomoc ili savete koji su im potrebni, bilo da imaju 1 ili 1000 postova, dok onima koji ne zasluzuju, mislim da ionako nije mesto na ovakvom forumu.


Pozdrav, i izvinjavam se na poduzem postu, ali ova tema mi je jako zaniljiva, i pokusavam na njoj da naucim ono sto ne znam, ovakve stvari me odbijaju od ove teme, pa je ovaj tekst, posledica takvog osecaja :)
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Zahvalite se losmiju za program koji ce ugledati veceras svetlo dana......samo jos neke male sitnice da zavrsimo.....a vi se i dalje svadjajte i zezajte.......

a2d3Zd8.png
Oce li skoroo? :D:D
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
nego nabavi mi karte za drugu i cetvrtu utakmicu na finalu
Za drugu moze, a cetvrta nece biti, dobija zvezda to 3:0 hahahah
Zezam se.
Moze, nije problem, znas da karte imam za izvoz, nego mi reci koji deo hoces posto je u tim mecevima Zvezda domacin, znas postavku tribina pa u kom delu zelis da budes i koliko karata? Pisi na pm da ne spamamo
 
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Ja ne znam sta ste zapeli sa tim albumom sta nekome smeta ako neko nema neki kanal a treba nu nek se dovati penkala u ruke ustvari skenera i sam sebi nadje sta mu treba i to je to bez da zameri nekome zasto ima i ne da razlog je jednostavan delite sirite razmenjujete i liste se gase
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja ne znam sta ste zapeli sa tim albumom sta nekome smeta ako neko nema neki kanal a treba nu nek se dovati penkala u ruke ustvari skenera i sam sebi nadje sta mu treba i to je to bez da zameri nekome zasto ima i ne da razlog je jednostavan delite sirite razmenjujete i liste se gase

Imam ja penkalo ali nekako sve nalazi XXX..losmij mi dao tutorijal........izgleda da je tut los..hmmmmmm:roll::roll:

sta ti mislis o tome........:beee:.gukni golube......:roll:
 
Natrag
Top