Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Ma sve OK, ali treba uvijek naglasiti i navesti da se to moze radi (koristiti te naprednije aplikacije) na Samsung TV-ima modeli od godine 2015 pa na ovamo koji imaju Tizen OS
, stariji modeli Samsung TV-a sa starijin OS-om imaju problema sa tim novijima boljim aplikacijama i na tim starijima Samsunzima je jednostavnije IPTV gledati preko Android TV Box-a ili Xiaomi Mi TV Stick ili Amazon Fire TV Sticka....
 
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
36
Nemam tutorial, nije teško, kopiraš cijeli sadržaj tvoje m3u file i staviš na svoj pastebin (moraš otvoriti account).
Spremiš to što si podigao na pastebin i onda slijedi upute sa linka koji sam stavio u prethodnom postu.
Pokusao sam to tamo, ali stvarno ne razumijem kako da spasim kao m3u link, nema veze usvakom slucaju hvala.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Pokusao sam to tamo, ali stvarno ne razumijem kako da spasim kao m3u link, nema veze usvakom slucaju hvala.
Ma kako ne ide, kad uploadaš svoj file klikni na RAW
1685467136798.png

pa iz address bar-a prekopiraj link koji treba ovako izgledati
https://pastebin.com/raw/cWYZPP7C (naravno ovo je nevažeći link jer sam u svome linku promijenio jedno slovo).
1685467190078.png
I to je to, sad taj link ubaci u player i vidi hoće li raditi, neke liste hoće, neke neće, neki player hoće, neki neće.
 
Natrag
Top