Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.956
bez ljutnje ,ali ovdje na forumu trebalo bi biti pod banom ,i uopste prestati pricati ,o ponudama ,jeftina dobra iptv ,lista
jer izgleda ruzno ,ipak je ovo forum druzenja dobre volje ,jer ako ja kazem imam prijatelja ili ova je lista dobra i jeftina ,ovo prestaje biti forum dobre volje, nego cist biznis ,ucite sa na primjeru ,lomsinja ,bokija ,nihgt folfa i jos nekih ,njihov rad je rad dobre volje ,molio bih moderatore i urednike da malo razmisle i povedu racuna o ovome

Vidis i ja sam dobre volje dajem i sakom i kapom svakome ko me za nesta zamoli ako je u mojim mogucnostima naravno a imam sta da gledam kako IPTV tako i Total TV pa sam opet svaki Dan na forumu.

Doticni clanovi kad vec pises o ponudama mora da shvatis koliko je clanova ovdje pisalo u zadnje vrijeme sta sve imaju i kod kojeg provajdera placaju pretplate... cini mi se da ti je to promaklo ??? il sam ja nesta propustio???? skoro svaki clan ima nesta kod kuce nebitno sad koji je provajder u pitanju ali nemaju dosta toga strane kanale mislim itd... a vecina clanova koliko me sjecanje sluzi dodje ovdje iskljucivo radi sporta u pitanju su Arena Sport 1 -4 i Sport klubovi sto se tice nasih kanala.

Takodjer postoje mnoge druge teme zbog kojih clanovi dolaze na forum em da bi nesta dobrog naucili ili zbog raznih drugih stvari mislim na komplet temu Internet Radio i Tv a u njoj ima vise tema.

Jos jedna stvar sto se tice tvog misljenja ako si primjetio ili ste primjetili da su se bas ovdje u ovoj Temi Internet Radio i Tv razmjenjivala medjusobna iskustva clanova koji su kod raznih provajdera pretplatnici ko sta gleda ko sta placa ko je kome i sta preporucio pisalo se javno na forumu razmijena misljenja i iskustava itd... svima vama poznato a to je vrlo vazna stavka sto se tice tvog izlaganja i napomenute rijeci Biznis ???? da je po tvom ti isti koji imaju sta da gledaju nebi dolazili na SF Forum pa ipak dolaze jer su stekli manja ili veca prijateljstva i u mnogim slucajevima zatraze bilo kojiu vrstu pomoci a obim za to je velik usporedno sa temama koje imamo.

Mnogo je toga sto nekad cak ni Arena Sport ili bilo koji Sport Klub nije prenosio nebitno koji je mec u pitanju i iz koje vrste sporta pa su clanovi trazili pomoc bas ovdje na SF Forumu ... kako ces onda protumaciti rijec Biznis .... nije to nikakav Biznis pa i moj Rad je Rad dobre volje

Uvijek polazim od sebe i kazem imam sta da gledam ponavljam to ali sam svaki dan na forumu satima tj Skype jer su mnogi od vas sa foruma samnom komunikativni putem Skype-a i gajim steknuta prijateljstva ...... i da dodam nisam ja jedini koji je od Moderatora nekom nesta ponudio Tj. da sam obican clan to isto bi uradio mislim na preporuku

I jos jedna stvar ponudjeno od mene necete nigdje naci u redovnoj prodaji u listi se nalaze da kazem svi glavni neophodni kanali za gledanje i smatram da tu nema niceg loseg jedino ako je neko nekom konkurencija itd.... to je onda druga stvar

I za Kraj nevidim razlog zasto bi to tebi smetalo ???? nisam te prozvao ni spomenuo ok dao si svoje misljenje imas pravo na to al nevidim nikakve logike u tvom izlaganju ????

Saberi postove clanova koliko je puta bilo javno pisano trazim lisu i za istu placam al da imam svoj mir i da gledam kao covjek ???

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
803
Vidis i ja sam dobre volje dajem i sakom i kapom svakome ko me za nesta zamoli ako je u mojim mogucnostima naravno a imam sta da gledam kako IPTV tako i Total TV pa sam opet svaki Dan na forumu.

Doticni clanovi kad vec pises o ponudama mora da shvatis koliko je clanova ovdje pisalo u zadnje vrijeme sta sve imaju i kod kojeg provajdera placaju pretplate... cini mi se da ti je to promaklo ??? il sam ja nesta propustio???? skoro svaki clan ima nesta kod kuce nebitno sad koji je provajder u pitanju ali nemaju dosta toga strane kanale mislim itd... a vecina clanova koliko me sjecanje sluzi dodje ovdje iskljucivo radi sporta u pitanju su Arena Sport 1 -4 i Sport klubovi sto se tice nasih kanala.

Takodjer postoje mnoge druge teme zbog kojih clanovi dolaze na forum em da bi nesta dobrog naucili ili zbog raznih drugih stvari mislim na komplet temu Internet Radio i Tv a u njoj ima vise tema.

Jos jedna stvar sto se tice tvog misljenja ako si primjetio ili ste primjetili da su se bas ovdje u ovoj Temi Internet Radio i Tv razmjenjivala medjusobna iskustva clanova koji su kod raznih provajdera pretplatnici ko sta gleda ko sta placa ko je kome i sta preporucio pisalo se javno na forumu razmijena misljenja i iskustava itd... svima vama poznato a to je vrlo vazna stavka sto se tice tvog izlaganja i napomenute rijeci Biznis ???? da je po tvom ti isti koji imaju sta da gledaju nebi dolazili na SF Forum pa ipak doleze jer su stekli manja ili veca prijateljstva i u mnogim slucajevima zatraze bilo kojiu vrstu pomoci a obim za to je velik usporedno sa temama koje imamo.

Mnogo je toga sto nekad cak ni Arena Sport ili bilo koji Sport Klub nije prenosio nebitno koji je mec u pitanju i iz koje vrste sporta pa su clanovi trazili pomoc bas ovdje na SF Forumu ... kako ces onda protumaciti rijec Biznis .... nije to nikakav Biznis pa i moj Rad je Rad dobre volje

Uvijek polazim od sebe i kazem imam sta da gledam ponavljam to ali sam svaki dan na forumu satima tj Skype jer su mnogi od vas sa foruma samnom komunikativni putem Skype-a i gajim steknuta prijateljstva ...... i da dodam nisam ja jedini koji je od Moderatora nekom nesta ponudio Tj. da sam obican clan to isto bi uradio mislim na preporuku

I jos jedna stvar ponudjeno od mene necete nigdje naci u redovnoj prodaji u listi se nalaze da kazem svi glavni neophodni kanali za gledanje i smatram da tu nema niceg loseg jedino ako je neko nekom konkurencija itd.... to je onda druga stvar

I za Kraj nevidim razlog zasto bi to tebi smetalo ???? nisam te prozvao ni spomenuo ok dao si svoje misljenje imas pravo na to al nevidim nikakve logike u tvom izlaganju ????

Saberi postove clanova koliko je puta bilo javno pisano trazim lisu i za istu placam al da imam svoj mir i da gledam kao covjek ???

Pozdrav

Nemam šta da dodam svaka ti je na mestu , mnogi bi se trebali ugledati na tebe .:mig:
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
jos jedan komentar i , toliko za veceras
kad se postavi dobra lista i ugasi //// zasto se odma posle nje pocnu prodavati. reklamirati liste nezelim niko da se nadje uvredjen ili, napadnut od moje strane
Liste koje se ruse se koriste kao samoreklama da bi vecina ljudi vidjela ponudu i kvalitetu signala, pa se tek tada stvore uvjeti za prodaju nastavaka. Velika lova je u pitanju.
U pocetku mi je smetalo ali sam se pomirio sa time i prevazisao sam to.
Ne gubim vise vrijeme na trazenju kanala jer je sve uzalud.
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Prilicno sam ubedjen da odgovor na moje pitanje postoji na forumu ali ja ne mogu da ga nadjem.
Moje pitanje je na koji nacin povecati logo znakove kanala u XBMC playeru ?
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
Ko zeli ove kanale nek mi se obrati na Pm

Nije dzabe a nije ni skupo ..... da nebi bilo da ja opet nesta prodajem cinim samo uslugu kolegi a i vama znaci ko je zainteresiran nek me kontaktira

Spisak kanala koji je momentalno u ponudi a bit ce uskoro 20-30 kanala u ponudi
201 Pink /pink
202 Pink 2 /pink2
203 Pink 3 /pink3
204 Pink BH /pinkbh
207 Pink Film /pinkfilm
209 PINKpremium /pinkpremium
210 PINKmovies2 /pinkmovies2
211 PINKmovies3 /pinkmovies3
212 PINKaction2 /pinkaction2
213 PINKaction3 /pinkaction3
214 Pink Music /pinkmusic
215 PINKmusic3 /pinkmusic3
216 Pink Folk 1 /pinkfolk
217 PINKcomedy /pinkcomedy
225 Prva /prva
226 RTS 1 /rts1
227 RTS 2 /rts2
228 B92 /b92
230 FTV /ftv
231 OBN /obn
232 BN SAT /bnsat
233 BHT /bht
234 TV1 /tv1
235 Hayat BiH /hayatbh
236 HAYATplus /hayatplus
237 HAYATmusic /hayatmusic
238 Hayat Folk /hayatfolk
239 Face TV /facetv
240 DM SAT /dmsat
250 Nova TV /nova
251 RTL Televizija /rtl
252 Doma TV /doma
253 RTL 2 /rtl2
254 HRT 1 /hrt1
255 HRT 2 /hrt2
260 HBO Adria /hboadria
261 HBOcomedy /hbocomedy
262 FOX /fox
263 Fox Crime /foxcrime
264 Fox Life /foxlife
270 Discovery Channel /discovery
271 NAT Geo /natgeo
272 VIASAThistory /viasathistory
273 Animal Planet /animalplanet
276 24 Kitchen /24kitchen
280 GP /gphd
281 Arena Sport 1 HR /arenasport1
282 Arena Sport 2 HR /arenasport2
283 Arena Sport 3 HR /arenasport3
284 Arena Sport 4 HR /arenasport4
285 Arena Sport 1 SR /arenasr1
286 Arena Sport 2 SR /arenasr2
287 Arena Sport 3 SR /arenasr3
288 Arena Sport 4 SR /arenasr4
289 Sport Klub 1 SR /sk1
290 Sport Klub 2 SR /sk2
291 Sport Klub 3 SR /sk3
320 Penthouse /penthousehd
448 Super Sport 2 ALB /supersport2
449 Super Sport 3 ALB /supersport3
450 Super Sport 4 ALB /supersport4
455 Klasik TV /klasiktv
456 Minimax /minimax
457 AXN /axn

U obzir dolaze samo oni koji su stvarno zainteresirani za ponudu

Na Pm ko mi bude postavljao pitanja ko kako zasto od koga je sta dotican nudi odakle je i slicna pitanja ili potpitanja necu odgovarat

Svako ko je zainteresiran dobit ce od mene kontakt doticne osobe koja nudi gore navedene kanale

Pozdrav
de mi na pp cjenu
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Liste koje se ruse se koriste kao samoreklama da bi vecina ljudi vidjela ponudu i kvalitetu signala, pa se tek tada stvore uvjeti za prodaju nastavaka. Velika lova je u pitanju.
U pocetku mi je smetalo ali sam se pomirio sa time i prevazisao sam to.
Ne gubim vise vrijeme na trazenju kanala jer je sve uzalud.
Bitno je to, da ipak neko misli svojom glavom - da ne bi "neki" ziveli u zabludi kako su svemocni (da ne kazem prepametni), pa ko voli-nek izvoli !
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Mozda nisam upucen, ali zar ima budala koje kupuju liste? Ne mogu to bas da pojmim najbolje... Na ovom forumu ima dovoljno materijala za ucenje, tako da mi bas nije jasno. Ili su ljudi postali betercine.
Vidiš ima ljudi koji kupuju liste i ne vidim u čemu je tu problem? Na ovom forumu se svašta može naučiti - to je tačno. Ali nema svako vremena da visi po forumu po čitav dan u potrazi za kanalima. Ljud imaju svoje živote, svoje porodice. Možda baš sa njima žele uveče da na miru odlgedaju neki film ili neku drugu emisiju? Na kraju krajeva, ne može svako ni da pronađe ono što želi. Ne znaju svi da skeniraju kanale ali su spremni da plate nekom drugom ko to zna da radi. Ili su spremni da plate onima koji do kanala dolaze na neke druge načine. Ja recimo znam da skeniram ipsege u potrazi za kanalima, Internacional mi je objasnio kako se to radi, ali mi ne pada napamet da to radim po čitav dan pošto mi je za to vreme komp blokiran. Ali sam zato spreman da platim ljudima koji to rade pošto sam uvideo kakva je muka doći do dobrih kanala. Dobio sam gomilu dobrih lista na ovom forumu, od Internacionala i Šote pogotovo, ali ne može se ni tako večito. Većina tih lista na žalost dospe na forume pa se ubrzo nakon toga ugasi. I onda Jovo nanovo. Eto još jednog razloga što mnogi od nas kupuju liste. I nsu svi prodavci lista pevaranti kao što neki ovde misle. Ima i takvih ai ima i onih koji pošteno rade svoj posao. Zbog svega toga je veoma nekorektno takve ljude nazivati budalama. Ako se tebi ne kupuju liste nemoj ih ni kupovati ali nemoj ni omalovažavati one koji to iz nekih razloga čine.
 
Natrag
Top