Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Da se ukjlučim i ja. Pronašao sam i sam dosta ponuda za iptv, korisnik sam jedne od njih a na probi imam još jednu. koga interesuju neka moja zapažanja o tome nek me kontaktira na pvt. Neću ništa sugerisati, izbor je na onima koji žele takvu uslugu naravno, čisto informativno. DA ne lutaju kao ja što sam
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
Kod:
93.186.202.243
E_sportSrb1-R?u=nerminikanba
93.186.202.220:60010">OTEVILAGE mozda proradi bila gasena dva puta
na .ovu prvu ip ,prodaje se lista zato su neki ljudi izneli max tv i ona druga ip .da bi se ljudi zaleteli da kupu listu koja je izasla negde po netu a doticne dve ugasile. ako gresim izvinite znao sam ko imao ote kanali na porte odavde:) i.zasto sad se neka listaprodaje. zasto nije se ranije dok nisu izasli ove dve ip da mi neko odgovori dok ima dilera imace i evra 5,7 ili, vise za 24 sata samo dok ne skupu pare to je moje licno misljenje i to nisu njihove liste vec samo nalog je njihov
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
jos jedan komentar i , toliko za veceras
kad se postavi dobra lista i ugasi //// zasto se odma posle nje pocnu prodavati. reklamirati liste nezelim niko da se nadje uvredjen ili, napadnut od moje strane
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
Kod:
http://iphone-streaming.ustream.tv/ustreamVideo/17556498/streams/live/playlist.m3u8
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Tesko cu da sklopim ovo,ali hvala u svakom slucaju...

Ajd ako neko zna,nek odradi ovo.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Jos jednom lista tj. Kanali iz ponude koje dotican nudi nisu dzabe placa se napisao sam to isto u mom zadnjem postu svi zainteresirani nek me kontaktiraju preko Pm ili Skype necu odgovarati na dobivene Pm tipa moze li ta lista i slicno

PONUDA NIJE SKUPA

Pozdrav
Poštena ponuda moram priznati! Niko nikog ni na šta ne tera. Dobro je znati za one koje to interesuje. Ne vidim u tome ništa loše. Neko nema vremena da na forumu provodi sate i sate ili da skenira kanale već želi da plati pa da se klati :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.958
Da dodam i ja svoj komentar

Od mene napisano u predhodnim postovima nema veze sa listom ili listama koje su Down

Drugo ja poznajem covjeka duze vrijeme i ja nemam nikakve koristi od tog sto sam napisao to je samo moja preporuka nista vise jer nije skupo a izbor kanala je odlican

Trece je da listu ili liste poput (nerminikanba) i (streamtv.webhop.info) radilo je tako dugo dok nije postana javno malo razmisliti prije nego sto dajem svoj komentar koliko sam ga ispravno i istinski napisao ??? tj. svako zna ako je lista koja posjeduje user i pass ako se rasiri na vas 10 - 20 nece biti moguce da ju gledate i samim tim dotican koji nudi listu nije lud da to nevidi.

Cetvrto je da sam i ja mogao da objavim te liste javno ali nisam iz poznatih razloga tako da jos jedno iskustvo vise za sve vas

Peto je kao za prtimjer sta biva sa Vjetnamcima ??? ( test&p=test12345678) cim se rasiri na vas vecinu clanova sa foruma covjek mijenja user i pass sto je i logicno a jos je logicnije da ce biti Down cim se stavi javno na forum.

Zato nema potrebe kritikovati nekoga pa ni mene zbog tih lista razlozi su svima poznati.

Koliko dugo sam ja aktivan po forumima uvijek je lista ili liste bile Down cim su se pojavile javno na forumima nevidim razloga zasto bi za ove 2 predhodne liste trebalo da bude drugacije

Niko nikog ne tjera da uzme ponudjeno jer..... stariji clanovi mogu da potvrde sta je ovdje svega bilo ponudjeno od raznih provajdera da ne nabrajam sad sve od - do liste su padale i uvijek je bilo onih koji su nesta novo nudili ....... bila lista Down ili ne

Jedno je sigurno da ste na mom mjestu i imate prijatelja sa kojim ste par godina dobri i vi bi isto napravili dobar Gest kao i ja mada on meni nije rekao da ga reklamiram ja sam , sam od sebe rekao da cu ljudima da ponudim a na vama je zadnje da se odlucite za DA ili NE

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top