Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
I ja imam isti problem sa istim boxom. A šta je još gore nakon toga box ima samo osnovne aplikacije tj sve moje apl. se izbrisale. Užas! I sad sve ponovo namjestiti. Od kodija, stb emu, lista...
Ubacio sam danas novi firmware i isto mi se sve izbrisalo. Nema druge opcije :( Sto je najgore vise mi box ne prepoznaje USB flash drive ali sam se snasao i instalirao Google Drive pa na njega preko kompa napravio upload aplikacija kojih nema na Play Store-u i onda download na box i install. Za sada radi ali izgubio sam sve liste i sva podesavanja... Tu imas firmware ako ti treba:
Kod:
https://www.h96tvbox.com/content/6-Firmware-upgrade
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Kako ti vec rekoh na jednom drugom forumu, ne trebas nista ubacivati, OB ima super osobinu da proslijedi cookie od predhodnog upita na slijedeci, samo obavi prvi upit kako se spada.
Kako ti vec rekoh na jednom drugom forumu, ne trebas nista ubacivati, OB ima super osobinu da proslijedi cookie od predhodnog upita na slijedeci, samo obavi prvi upit kako se spada.
OK kljuki29 jasno je meni da je to lako i razumljivo za tebe.
za mene bas i nije .malo je vremena za sve sto bih htio da napravim a jedna od tih "sitnica" je da produbim neznanje na podrucju iptv.
Nezamjeri ali nismo svi u istoj poziciji kad je vrijeme i znanje u pitanju.
pozdrav i svako dobro
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Do sada sam koristio Greenify za ubijanje rada aplikacija u pozadini ali sam bio prisiljen na instalaciju novog firmware-a na box-u i sada mi Greenify ne radi na tom istom box-u. Da li ima neka slicna apk poput Greenify za ubijanje rada aplikacija u pozadini???
 
Natrag
Top