Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
Da li moze da se podesi StbEmu(Android box) da startuje odmah ta aplikacija cim se upali box ?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Probaj skiniti aplikaciju Launch on Boot sa playstora podesi stb emu da pokrece i trebalo bi da pokrece STBemu nakon svakog paljenja...
U General settings stbemu postoji opcija da se pokrene nakon svakog boot-a. Naglasak je na poslije svakog boot-a, gasenje i paljenje boxa na daljinskom upravljacu ne podrazumijeva gore navedeno.
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
U General settings stbemu postoji opcija da se pokrene nakon svakog boot-a. Naglasak je na poslije svakog boot-a, gasenje i paljenje boxa na daljinskom upravljacu ne podrazumijeva gore navedeno.
.
Takodjer imas i wake opciju u aplikaciji tako da aplikacija radi i gasenjem i palenjem preko daljinskog....
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Mislim da u samim postavkama android box-a, ne stb-a, imas opciju "start on boot" tu postavi da to bude stbemu
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Da li nekako mogu povecati velicinu kursora/strelice na android box-u??? Na smart TV-u od 50 inca sa rezolucijom 3840x2160 taj kursor na android box-u je skroz mali i jedva se vidi. Dok je na manjem tv-u od 32 inca velicina kursora normalna.
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2009
Poruka
40
Dali neko zna da mi stream u m3u8
convertuje u media player jer mi resiver ne ocitaje fajl m3u8

moze u P.P
 
Natrag
Top