Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Da li je King Box ugasen za STBEmu? Prestao mi na oba box-a. Imao sam jos neki MAC od nedavno ali nece ni taj... Ako ipak radi na STBEmu onda molim par MACova. Pozdrav svima.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Da li je King Box ugasen za STBEmu? Prestao mi na oba box-a. Imao sam jos neki MAC od nedavno ali nece ni taj... Ako ipak radi na STBEmu onda molim par MACova. Pozdrav svima.
Nije. Promijeni u top-iptv.net

p.s. Vidim piše se i o nordicu. Radi ali ima geoblokadu tj samo mac iz iste države. A počeo je i banovati ip kod skeniranje :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Ok. Probat cu. Hvalaaa :) A sad vidim i Client Box ne radi, taj je bio isti kao i King Box ako se ne varam...

@torpedo: Probao sam, ucita listu i otvara kanale ali se blokira nakon 30 sekundi. Isto je i sa Client Box-om. Da li je port i dalje 80 ili je neki drugi?
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Probao sam par starih MACova koje sam imao ali svaki put isto, blokira nakon 30 sek (na STBEmu). Ako imas koji novi MAC bio bih ti zahvalan! Hvala za pomoc i info.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Bilo ko? I ako moze objasnjenje kako radi i preko cega na smart tv, hvala.
Možeš na puno načina preko pc,android box,amazon usb stika (sve to radi preko STB emulator) ili direktno preko ://siptv.eu/mylist/ samo što se plaća jednom 5 eura ili besplatno ://ottplayer.es/account/login
ima još dosta aplikacija ali bit je svega da moraš imati dobru listu.
 
Natrag
Top