Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.683
@Sota Da li se ovako moze napraviti lista koja bi radila u IPTV Smartersu i da li se mogu kombinirati razliciti serveri? Kako da znamo koji serveri rade u IPTV Smartersu? I da li sve skupa traje duze nego klasicne username/password m3u liste?
Lista ko lista.... naravno da se mogu koristiti razliciti serveri npr za 1 listu ako znas koji ostali podrzavaju isti server tj. drugi dns ...
Ja recimo pustim mac u pozadini izvucem link dal je sa play_token ili sa token ... ako je samo sa token pustim u Vlc i moze da radi duze vrijeme ali nije receno jer sam vise puta izvukao link sa token i vec sutra ne radi dok sa play_token ne radi nakon par sekundi nakon sto sam pustio kanal ..
Ima servera koji dobro rade u Vlc i samim tim kako kazes u Smartesu sa 1 konekcijom ali ih treba trazit dok visekonekcijske liste naravno traju duze ... sve u svemu tu nema pravila...

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Kako ubaciti c liniju u neki satelitski player na (android) DVB-S2 Smart TV-u ?
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Ne znam, nisam sto posto siguran, samo znam da sam na nekom forumu citao da su se igrali sa time i nisu uspjeli. Imao sam prije wetek 2, sa njim je moglo, koliko se sjecam bila je oscam menager apk za android pa su se preko kompa unosile linije
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Ja isto imam neki blesavi tv sa dvb-s2 tunerom i interesira me isto. Navodno treba nabaviti neku Dragon Gold ili slicnu karticu i ubaciti je u port na tv, jedino tako. E sad, obzirom da sam ja po pitanju tih stvari totalni duduk bilo bi dobro da neko ko zna vise o tome kaze nesto po tom pitanju, navodno te kartice imaju cccam protokol integrirano u sebi.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Та фамозна ц линија је за одређене рисивере и кинеске клонове тих рисивера, на жалост забиравио сам њихов назив јер је било поодавно. Софтвер данашњих ТВ-а са ДВБ-С2 није такав и нема ништа од ц линије. Ако грешим, волео бих да ме неко демантује.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Ja isto imam neki blesavi tv sa dvb-s2 tunerom i interesira me isto. Navodno treba nabaviti neku Dragon Gold ili slicnu karticu i ubaciti je u port na tv, jedino tako. E sad, obzirom da sam ja po pitanju tih stvari totalni duduk bilo bi dobro da neko ko zna vise o tome kaze nesto po tom pitanju, navodno te kartice imaju cccam protokol integrirano u sebi.
A gdje ide ta kartica, tv ima samo utor za modul, ako ne grijesim?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pa valjda u modul i onda to zaguras u CI slot. Mozda je to vec modul, ne samo kartica, uglavnom zove se Dragon WiFi.
Zato rekoh da sam ja duduk za to i da to neko malo provjeri.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
@kljuki29
zato ti kazem, nista bez compa sa sat risiverom i velikim monitorom, ubacis c liniju bez problema i uzivas,
cini mi se i da je lakse nesto ubacivati u box nego u smart tv, tako da .......
 
Natrag
Top