Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Kako pronaći , ako imam ip adresu ,koji je to sajt ...jer sam video na jednom forumu da na jednoj ip adresi ima 40 naziva sajtova odnosno u ovom slučaju stalkera
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
Kako pronaći , ako imam ip adresu ,koji je to sajt ...jer sam video na jednom forumu da na jednoj ip adresi ima 40 naziva sajtova odnosno u ovom slučaju stalkera
Idi prvo ovde:
Kod:
https://urlscan.io/search/#*
500.png
U polje search obrisi prvo zvezdicu * i unesi IP. Pokazace domain od te adrese, zatim kopiraj url od te adrese i unesi ovde:
Kod:
https://www.threatcrowd.org/
Pokazace sve url od adresa koje koristi.
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
dal moze neko da mi objasni,kako je moguce da na windows programima mi radi besna kobila a na stb emu pise blocked,nisam bio na jednom Mac-u sa 2 uredjaja u isto vreme.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
624
Vise puta pisano po temama ovde. Stb emu nema tih mogucnosti kao SFP. Ima navodno i slucajeva gde na sfp ne radi a radi na stbemu radi. Zaboravljas jos gazdu, koji je uredno platio listu, i jos mali milijon nas lopova koji skeniramo i nadjemo isti mac...To bi treba svaki znat valjda...
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
624
A kako i ja sam primjecujem, polako ti macevi koje nadjem recimo nema sanse da gledam. Izgleda da su serveri poceli nesta novo uvodit.
Istina, ima sad karantena, pa prakticno svi visimo pred tv ili kompjuterima. A kako je poznato, ako jedan gleda, drugi na vecini servera ne moze. Pa ti vidi...
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Vise puta pisano po temama ovde. Stb emu nema tih mogucnosti kao SFP. Ima navodno i slucajeva gde na sfp ne radi a radi na stbemu radi. Zaboravljas jos gazdu, koji je uredno platio listu, i jos mali milijon nas lopova koji skeniramo i nadjemo isti mac...To bi treba svaki znat valjda...
To isto vazi i za OTT Navigator? Pretpostavljam da je odgovor potvrdan.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Poćeli su uvodit da se veže mac na SN, na ID na ID 2 i tako svako nešto.. Sad za sve više servera vam treba više podataka.. To je posljedica javnog uništavanja i objavljivanja makova.

naravno ......bilo je i krajnje vreme ,ma koliko mi na sf zabranjivali postavljanje mac adresa i banovali za isto,drugi su dozvolili na zalost...bar niko nemoze da nas optuzi da smo bilo sta unistili.......
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
624
naravno ......bilo je i krajnje vreme ,ma koliko mi na sf zabranjivali postavljanje mac adresa i banovali za isto,drugi su dozvolili na zalost...bar niko nemoze da nas optuzi da smo bilo sta unistili.......

Niste krivi. Vi ste moram rec korektni. Ali ti masakri sto gledam na turskom forumu, pa bugarski, kajgana, sultanovic. Al ljudima ne mozes objasniti kuda to vodi. Za kratko vreme cemo opet tu zicat liste. Ne samo mi. Navalice se pola drugih foruma :)
 
Natrag
Top